Magazines or Novels

Magazines or Novels

  • 29,00 TL

    hopi kampanyası
    1,45 Paracık

1- Honey, I'm Good

2- Back Home

3- Pushing

4- Forever

5- Holding Out

6- Remind You

7- Masterpiece

8- Sinner

9- Red Eye

10- Blame It On The Stars

11- Kiss You Slow

12- Keep Your Head Up

13- Fine By Me

 


Platin Plak Ödüllü Amerikalı Şarkıcı Andy Grammer’ın Merakla Beklenen Yepyeni Albümü “Magazines Or Novels” Sony Music Etiketiyle Müzik Marketlerde!

 

Andy Grammer’ın, adını dünya çapında dikkatleri üzerine çeken yeni albümü “Magazines or Novels” şimdi ülkemizde de yayınlanıyor. Sanatçının, albümde yer alan ve eğlenceli video klibiyle Youtube’da yaklaşık 50 milyon kez izlenen “Honey, I’m Good” Amerika’nın önde gelen radyolarından “AC Radio”da 1 numaraya kadar yükseldi.

Andy Grammer’ın da yazımında bizzat yer aldığı 13 yeni şarkıdan oluşan “Magazines or Novels” albümü, sanatçının bir pop yıldızı olarak müzik dünyasındaki yerini de kuvvetlendirdi. Renkli ve enerjik tarzını yeni albümüne de yansıtan Grammer, geleneksel aşk şarkılarına hareketli ve eğlenceli bir bakış açısı getiriyor.

Santa Monica’da bir sokak sanatçı olarak başladığı kariyerine platin plak ödüllü başarılı bir isim olarak devam eden Los Angeles doğumlu Andy Grammer,  “Magazines or Novels” albümüyle başarısını sürdürmeye devam ediyor. Pek çok önemli eleştirmen tarafından övgüyle bahsedilen “Magazines or Novels” albümü; özellikle The Bilboard Hot 100 listesini hızla tırmanan “Honey I’m Good” ,“Back Home”, “Holding Out”, “Masterpiece” ve “Forever” şarkıları ile dikkat çekiyor.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.