Mahremiyet
% 31indirim

Mahremiyet

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Hukuk, suç ve ihanete dair başarılı ve çok boyutlu bir hikaye."


Publisher's Weekly


"Mahremiyet çok başarılı bir hukuki gerilim örneği olması yanında derinlemesine kurgulanmış karakterleriyle de ilgi uyandırıyor. Okuyucular Nina Reilly'nin karmaşık kişiliğine nüfuz edebiliyorlar. Perri O'Shaughnessy bu performasını sürdürmesi halinde Patricia Cornwall'un en büyük rakibi olacaktır."


Harriet Klausner, Ed's Internet Book Review.


"İnsan unsuru, hikayenin kendisi kadar sağlam ve inandırıcı. Perri O'Shaughnessy artık hesaba katılması gereken bir isim."


Romantic Times Magazine


ŞIKLAR.KAMERA...VE CİNAYET


Nina’nın müvekkili, bu kez, kayıp bir kız üzerine hazırladığı rahatsız edici yeni belgeseliyle şüphe uyandıran film yapımcısı Terry London’dur. Kayıp kızın ailesi, belgeselin mahremiyetlerine bir saldırı olduğunu öne sürmektedir. Ancak Terry London’un canice bir saldırı sonrasında öldürülmüş olması her şeyi değiştirmiştir.


Bir daha cinayet davası almama konusunda verdiği sözden cayan Nina, yıllar önce tanıdığı ve bir daha görmemeyi ümit ettiği cinayet zanlısının savunmasını üstlenmeye karar verir. Bu karar, Nina’nın geçmişine dair tüm sırları gün ışığına çıkarır ve dava her geçen gün yeni ve tehlikeli bir boyut kazanmaya başlar.


 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.