Mamografi Olgu Kitabı

Mamografi Olgu Kitabı

Meme Görüntülemede 100 Olgu
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Zengin görüntüler içeren bu kitap ile, 100 adet karmaşık tanısal meme görüntüleme olgusunu teşvik edici soru cevap formatı ile keşfetme imkanı bulacaksınız.


Geniş kapsamlı olarak dijital ve konvansiyonal mamografi, ultrasonografi, panoramik ultrasonografi, renkli Doppler ultrasonografi, kontratslı MR mamografi alanlarında, eşsiz bir düzenleme ile adım adım sunulan görüntüler, yüksek kalite ve netliktedir.


Her olgunun ikinci kısmında, bulgular incelenerek standart terminoloji ile BI-RADS kriterlerine göre sınıflandırılmış, ayırıcı tanılar gözden geçirilmiş, histopatolojik sonuçlar ile korelasyon sağlanmıştır. Gerekli durumlarda uygulanan vakum biyopsi ve spesimen grafisi gibi ileri işlemler ek görüntüler şeklinde sunulmuştur.


Son olarak, her olguya özgü alınması gereken ders, kısa ve akılda kalıcı şekilde özetlenmiştir. Meme görüntüleme alanında deneyimli uzmanların yanı sıra yeni başlayanlar da, bilgilerine, kendilerine güvenlerine ve tanısal tekniklerine katkı sunan bu kitabı çok faydalı bulacakalrdır.


Tanısal meme görüntülemede güveninizi olgular ile geliştirin!


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.