Meccano 5 Modelli Set (147 Parça)

Meccano 5 Modelli Set (147 Parça)

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri

Meccano 5 modelli set ile birbirine somun ve cıvata ile monte edilen metal parçaları birleştirerek birbirinden farklı modeller oluşturabilirsiniz. Aynı setle şok emicisi olan havalı bir bisiklet veya 4 farklı model daha tasarlayabilirsiniz. İnşa etmek için gerekli araçlar ve 5 model için detaylı montaj talimatları da kutunun içersindedir.


2 tekerlek iyidir! Ama bu set size şok emicisi olan bir bisiklet sunmanın yanında, vinç, helikopter ve 3 tekerlekli bisiklet yapma şansı da sunuyor. Muhteşem detaylar, şık turuncu ve siyah parçalar ve Meccano'nun en mükemmel yapı oyuncakları oluşturmadaki asırlık başarısı, bu seti almanız için sanırız yeterli.


Teknik Özellikler
- Aynı anda yanlızca 1 model inşa edilebilir.

- 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

- Bu setle toplam 5 farklı model inşa edilebilir.

- 147 parçadan oluşmaktadır.
Multi Model Serisi
- Meccano metal inşa sistemiyle model yaratmanın sınırlarını zorlayın! Birçok farklı hareket, mekanik parçalar ve motorlar. Hayal gücünüzü dinleyin ve meydan okuyun! 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.


- Multi Model serisi ile, birbirine somun ve cıvata ile monte edilen metal parçaları birleştirerek birbirinden farklı modeller oluşturabilirsiniz.


- Modellerin içerisinde bulunan çarklar, yaylar, vites kutuları, motorlar ve daha pek çok mekanik parça, çocuklara mekaniğin ilkelerini tanıtmakta ve hareket edebilen parçalarla farklı modeller inşa edebilme fırsatı vermektedir.

Meccano
Meccano markası 2 yaş ve üzerindeki çocuklara, etraflarındaki dünyayı anlamalarına yardımcı olacak oyuncaklar sunmaktadır. Bu klasik yapı oyuncakları günün trendlerini her zaman takip etmektedir. Meccano adı 1907 yılında Liverpool'da tescil edilmiş ve ilk fabrika o yıl kurulmuştur.

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 5 cm x 30 cm x 15 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.