Meccano Multı Model Ir Motor Set (286 Parça)

Meccano Multı Model Ir Motor Set (286 Parça)

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri

Meccano Multi Model IR model set ile birbirine somun ve cıvata ile monte edilen metal parçaları birleştirerek birbirinden farklı modeller oluşturabilir ve kızılötesi kumandayla motorunu çalıştırabilirsiniz. İnşa etmek için gerekli araçlar ve 8 motorlu model için detaylı montaj talimatları kutunun içersindedir.


Teknik Özellikler

- Aynı anda yanlızca 1 model inşa edilebilir.

- Modelinizi inşa edin ve kızılötesi uzaktan kumandasını kullanarak motoru çalıştırın.

- 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.

- Bu setle toplam 8 farklı model inşa edilebilir.

- 300 parçadan oluşmaktadır.Kullanım kılavuzu
Multi Model Serisi
- Meccano metal inşa sistemiyle model yaratmanın sınırlarını zorlayın! Birçok farklı hareket, mekanik parçalar ve motorlar. Hayal gücünüzü dinleyin ve meydan okuyun! 8 yaş ve üzerindeki çocuklar için uygundur.


- Multi Model serisi ile, birbirine somun ve cıvata ile monte edilen metal parçaları birleştirerek birbirinden farklı modeller oluşturabilirsiniz.


- Modellerin içerisinde bulunan çarklar, yaylar, vites kutuları, motorlar ve daha pek çok mekanik parça, çocuklara mekaniğin ilkelerini tanıtmakta ve hareket edebilen parçalarla farklı modeller inşa edebilme fırsatı vermektedir.

Meccano
Meccano markası 2 yaş ve üzerindeki çocuklara, etraflarındaki dünyayı anlamalarına yardımcı olacak oyuncaklar sunmaktadır. Bu klasik yapı oyuncakları günün trendlerini her zaman takip etmektedir. Meccano adı 1907 yılında Liverpool'da tescil edilmiş ve ilk fabrika o yıl kurulmuştur.

Kutu Ölçüleri (En x Genişlik x Yükseklik) : 7 cm x 40 cm x 30 cm

Ürün iadelerinde sorun yaşamamanız için ürün ambalajına zarar vermeyiniz ve ambalajı atmayınız.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.