Medcezir
% 31indirim

Medcezir

  • 22,00 TL15,18 TL

    hopi kampanyası
    0,76 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Psikolojik gerilim severleri uykusuz bırakacak bir eser, hafızalardan silinmeyecek kadar güçlü ve olağanüstü.”


- Peter Robinson


Dalgalar en yüksek seviyeye ulaşmıştı ve bu gece sahil tamamen sular altında kalacaktı. Kumsalda kazdıkları çukurun başında duran üç adam, bir çocuk tarafından izlendiklerinden habersizdiler. Birazdan çukura konulacak kadını gören bu dördüncü kişinin gözlerindeki merak yerini bir anda korkuya bırakmıştı. Boğazına kadar kuma gömülü olan kadın en yüksek dalganın hızla ona doğru yaklaştığını görüyordu. Çığlıkları arasında son bir kez nefes aldı; burnuna ve ağzına su dolmadan hemen önce. Karnının bir tarafında da bebeğinin tekmelerini hissedebiliyordu. Ve suyu geldi.


Bu nefret uyandırıcı cinayet 24 yıl çözülmeden kaldı. Bir çete parklardaki evsiz insanları öldürüyor, yaptıkları saldırıları filme çekiyor ve internette yayınlıyor. Polis bu cinayetlerin nedenini araştırırken ve şehirde dehşet kol geziyorken, Oliva Rönning de babasının izinden gidip suçlulara meydan okuyacak bir polis olma hayali kuruyor. Ancak akademiden mezun olması için profesörünün ona verdiği çözülmemiş vakayı aydınlatması şart. Nasıl bir dünyanın içine çekildiğini bilmeden, tehlikeli sulara doğru attığı her adım ona bir gerçeğin eksik parçalarını da getirecekti.


Yorum Sayısı: 1

Kitabı okumaya başlarken bu kadar çok beğenerek okuyacağımı tahmin etmiyordum.Sıradan bir kitap diye düşünüyordum.Çok sürükleyici ve elinizden bırakamıyacağınız heyecanlı bir kitap.Yazarın eğer varsa,diğer kitaplarının çevirilmesini istiyorum.Uzun zamandan beri böyle sürükleyici ve sonunda bizi şoka uğratan kitap okumamıştım.Ben okurken çok keyif aldım ve elimden bırakamadım...

N
Nuray Durmuş  -   08.03.2016