Mehdi'den Önce Son Çağrı

Mehdi'den Önce Son Çağrı

  • 15,00 TL

    hopi kampanyası
    0,75 Paracık
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Ey kardeş! Dikkat et, eğer günah işlersen artık senin ve soyunun bedeninde senin ve soyunun dedikleri olmaz. İşlediğiniz günahların dedikleri olur. Başkasının hakkı üzerinde varken sen huzur bulamazsın. Bunu sadece kendi hayatınla da ödemezsin. Kendi zürriyetinden gelecek olanları da yakarsın! Onlara türlü türlü hastalıkların, bela ve musibetlerin musallat olmasına neden olursun. Yaptığının ceremesini sen çocukların ve torunların birlikte çekersiniz. Masum sabi olan soyuna envai türlü dertlerin musallat olmasına neden olursun! Sen, yaptıklarının hesabını sadece ahirette vereceğini sanıyorsun ama yanılıyorsun. Bu hesapları bu dünyada ödemeye başlarsın. Sen ve soyundan gelenler cehennemi bu dünyada nefeslenmeye başlarsınız!
Ağrılı akciğer kanseri ve prostat kanseri... Bu iki hastalık, Suç sahibinin canına yapışır büyük günahların neticesi olarak YÜCE ALLAH'ın adaleti böyle işliyor!

NOT: İçinizden bazıları şöyle diyebilir ''Dedelerinin, nenelerinin ve anne-babanın günahından kaynaklanan cezayı ben niye çekeyim?'' bizde size onların kazanmış oldukları paralardan harcamasını biliyorsan, payına düşen hastalıklılara ve belalara da katlanacaksınız deriz.

Dağıtım: www.kityay.com / bilgi@kityay.com

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.