Melezlerin Sonuncusu
% 31indirim

Melezlerin Sonuncusu

Sonun Başlangıcı
  • 18,00 TL12,42 TL

    hopi kampanyası
    0,62 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“‘Yatağına uzandıktan sonra uzunca bir süre uyuyamadı, milyarlarca düşünce kafasında dönüp duruyordu. Yeni bir dünyaya adım atmıştı. Güvende olacağını kimse garanti edemezdi. Ama buna değeceğine inandı. Büyü her şeye değerdi…’

Cesaret, masumiyet, yaratıcılık ve içtenlik işte bir çocuğun sahip olabileceği en güzel duygular…. Üstelik bu çocuk Begüm UYSAL gibi yetenekli ve üretken olursa tanımaktan mutluluk duyacağınız yeni bir dünyanın kapılarını açabilir size. Bilgece bir duruş, başarılı bir kurguya eşlik eden anlatım sanatı… Bunların hepsi Begüm’ün renkli iç dünyasından sızan güzelliklerin adeta bir demet çiçek gibi sunulduğu ‘Melezlerin Sonuncusu’ adlı kitabıyla okuyucu ile buluşuyor. Yolun açık olsun sevgili küçük bilge.”

Prof. Dr. Ayhan Aydın

 

“Elimize değil kalem kitap almayı unuttuğumuz, düşünmeye üşendiğimiz, tuşlarla iş gördüğümüz bir dönemde 13 yaşında bir çocuğun hayal gücüne, ataklığına, cesaretine, üretkenliğine ve en önemlisi matematiksel kurgusuna hayran kalacaksınız. Üstelik düşünmenin yetmediği aslolanın harekete geçmek olduğunun dersini veriyor Begüm.”

Havva Tozan /Edebiyat Öğretmeni


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.