Memleketi Ben Kurtaracağım!
% 19indirim

Memleketi Ben Kurtaracağım!

… ülkenin hali yüzünden kaybettiğiniz kahkahanızı geri verebilirim belki. Ümidim o.
  • 16,00 TL12,96 TL

    hopi kampanyası
    0,65 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bu kitapta, hem ülkeyi yönetmeye talip olduğum bazı siyasi yazılar, hem de politikayla hiiiç ilgisi olmayan makaleler bulacaksınız.


Misal ilk bölümde otobiyografimi kaleme aldım. Henüz genç bir kız olduğum için 7 yazıda bitti. Gülecek bir şey yok, daha bir espri yapmadım!


Kitapta ayrıca, diyetten antidepresanlara, astrolojiden sosyal medyayı nasıl kullanmanız gerektiğine, pek çok anekdot ve tavsiyem var. O bölüme bir kişisel gelişim kitabı muamelesi yapabilirsiniz. Yazıları dikkatle okuyup, benim yaptıklarımı asla yapmazsanız, kişisel olarak gelişeceğinize inanıyorum.


Ama çok da fazla gelişmeyin. Madonna vücut geliştireyim dedi, kolları ne oldu gördünüz...


Yani ismine aldanıp sadece siyaset okumak için kitabı alan ve şu an iade etmeye karar verenler, paranızı geri vermeyeceğiz!


Yedim bile ben o parayı! Simitle üçgen peynir aldım, yedim.


Paranızı değil, ama ülkenin hali yüzünden kaybettiğiniz kahkahanızı geri verebilirim belki. Ümidim o.


Milletçe ortak üst kimliğimizin bir huni olabileceği, kafayı sıyırdığımız şu dönemde, bir iddiam var: Kapaktaki cankurtaran üniformalı temsili fotoğrafımın da anlattığı gibi, memleketi ben kurtarabilirim! En azından denerim. Durumumuz daha iyi olur mu, bilmiyorum. Ama daha kötü olamaz diye düşünüyorum! En azından acık güleriz be? Ha?


Yazlık

Yazlık

Gülse Birsel

12,24 TL
Hala Ciddiyim

Hala Ciddiyim

Gülse Birsel

9,94 TL
Yolculuk Nereye Hemşerim?

Yolculuk Nereye Hemşerim?

Gülse Birsel

8,62 TL
Gayet Ciddiyim

Gayet Ciddiyim

Gülse Birsel

12,38 TL
Yorum Sayısı: 3

Gülse Birsel gibi bir sanatçıdan çok daha iyisini beklerdim. Fakat yine de okuduğuna pişman olmayacağınız eğlenceli kitaplar arasında.

M
Merve Çetinkaya  -   10.03.2016

Gülse Birsel, Memleketi Ben Kurtaracağım eserinde aslında bildiğimiz memleket gerçeklerini içerisine mizah katarak bizlere anlatmıştır. Yazarın, içinizi ısıtan samimi anlatımı ve mizah ile düşündürtmesi açılarından bakılacak olursa okunması gereken bir eserdir. Yazar, eserinde biraz mizah ve birazda hiciv ile okurlarına iletmek istediği mesajlarını adeta adrese teslim şeklinde net olarak vermiştir. Yazar, eserinde sadece geçmişe değil, aynı zamanda günlük olaylara da değinmiş ve inceden inceye...devamını oku

M
Merve Çetinkaya  -   20.06.2016

gülse birsel den daha iyi bir kitap beklerdim ama yine de akıcı denebilir

E
Ece Mahsereci  -   02.04.2016