Menekşeler Açarken
% 31indirim

Menekşeler Açarken

  • 19,00 TL13,11 TL

    hopi kampanyası
    0,66 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Seçimlerimiz mi kaderimizi belirler, yoksa zaten kaderimizde olduğundan mı o seçimleri yaparız?


Londra’da yaşayan Menekşe’nin iki hayali vardır. İlki, eğitimini aldığı oyunculukta ilerlemek, ikincisiyse hayatının aşkını bulmak, fakat kaderin Menekşe’yle ilgili başka planları vardır.


Sevmediği bir adamla evlenmek zorunda kalmasıyla başlar kaderi yazılmaya. Evlenip kocasıyla beraber Ankara’ya taşınır. Evliliğin onuncu gününde kocasından kaçarak Ankara’da tanımadığı bir adamın evinde çalışmaya başlayarak saklanmaya başlar. Bu evin beyi Sarp’sa hayatını daha da fazla altüst edecektir. Aşık olmuştur ve hayalleri her zamankinden daha güçlü bir şekilde benliğini kuşatmaya başlar.


Kaderi ona aşkı mı getirecektir, yalnızlığı mı? Yoksa çok daha fazlasını mı?


Yorum Sayısı: 3

Menekşeler Açarken, okurken eski Türk filmlerinin tadını alabileceğiniz bir kitap. Konusu bilindik, başından sonunu tahmin edebileceğiniz kitaplardan olsa da kendini okutturuyor. Özellikle Menekşe'nin evliliği ve kocasıyla birlikteyken başından geçen olayları, maalesef ki günümüzde birçok kadının yaşadığını bilerek okumak beni etkiledi. Kitabın dili sade, anlatımı yalın, sayfa sayısı az. Başladığınızda bir çırpıda okuyup bitireceğiniz türden bir hikaye.. Hatta ben, olayları daha detaylı okumak...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   16.03.2016

Menekşeler Açarken adlı kitap çok zevkli ve sürükleyici çok beğendim.tavsiye ederim

M
Misafir  -   11.02.2016

Başarılarının devamını dilerim,yolun açık olsun inşallah.

A
Adnan Gedik  -   08.02.2016