• Meselenin abç'si% 38indirim
    Meselenin abç'si
    Meselenin abç'si

Meselenin abç'si

Gazete Yazıları
  • 15,00 TL9,30 TL

    hopi kampanyası
    0,47 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Meselenin abç’si, Ayşe Beyza Çiçek’in, 2015’in Temmuz ayından 2016’nın Nisan ayına kadar Diriliş Postası ve devamında da Müstakil Gazete’de neşeli, heyecanlı ve sahici bir üslupla yazdığı yazıların derlendiği bir kitaptır.

Ayşe Beyza Çiçek, henüz çok genç yaşında olmasına rağmen özgün yazılarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Dedesinden, Nuri Pakdil’den Hasan Aycın’dan, Fethi Gemuhluoğlu’ndan, Nabi Avcı’dan, Sezai Karakoç’tan, Mustafa Kutlu’dan ve pekçok başka güzel insandan feyz alarak yazdığı yazılarıyla okurları mütebessim kılmıştır.

Kitabının arka kapağından bizlere şunları söylüyor Ayşe Beyza Çiçek: “Geldiğim noktada okumanın en önemli mesele olmadığını düşünmeye başladım. Mesele yaşamak. Soru şu: Ben niye kitap okuyorum, koştur koştur seminer-konferans kovalıyorum, iyi müziğin peşindeyim? Çünkü ben yaşamıyorum, hayatı bilmiyorum. Topraktan uzağım, olayları kavramakta ve tahlil etmekte güçlük çekiyorum. Kitaplarda, filmlerde, müziklerde hayat var. Ben o hayatın peşindeyim.”

Meselenin abç’si, bir “keşif” kitabı. Neşemize neşe katıyor Çiçek. Buyurun. Siz de iyi hissedin kendinizi.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.