Metabolik Fitness
% 18indirim

Metabolik Fitness

Herkesin Beden Tipine Göre Metabolik Fitness Uygulaması
  • 20,00 TL16,40 TL

    hopi kampanyası
    0,82 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Bedenlerimizle müacdele etmek çağımızın sorunu... Her gün bir yenisi çıkan diyet ve egzersiz kitaplarının tamamıyla dışında kalan yepyeni bir yaklaşımla sorunlarımızın çözümünü öneriyor "Metabolik Fitness-Herkesin Beden Tipine Göre Metabolik Fitness Uygulaması-Düzelemeyen Bedenler ve Bireysel Çözüm Önerileri". Bireyin kendine özgü sorunlarını ve çözümlerini bulmasını, anlamasını sağlıyor. Konuya bakış açınızı değiştiriyor.


Herkesin birbirinden apayrı metabolik ebden tipi var... Kitabı bitirdiğinizde benim beden tipimi buldum, diyabilecek, zorlu diyetlere ve egzersizlere girmeden, kendinize özgü yaklaşımı yaşantınıza yerleştirerek değişiminizi adım adım izleyeceksiniz.


Tek tip bir diyet ve egzersiz programından herkesin yarar görmesini beklemek yerine, kendinize özgü diyet, egzersiz ve aktivite önerilerini basitleştirilmiş haliyle bulabileceğiniz, tekrar tekrar okuyacağınız bir yaşam koçu aynı zamanda...


Doç. Dr. Ceyhun Dizdarer 34 yıllık meslek hayatının önemli bir kısmını obezite ile mücadele ederek geçirdi. Doktorluk, eğiticilik, yayıncılık yaptı. Metabolik Fitnessın Türkiye'de uygulamasını başlattı. Bu kitapta da daha büyük kitlelere ulaşmayı amaçladı.


Yorum Sayısı: 1

Çağımızın en büyük sorunlarından biri obezite. Birçok kronik hastalığın hem nedeni, hem de hastalığın ilerlemesi ve gelişmesinde önemli bir faktör. Obezler ve kilo sorunu olanlar, diyete ve spora rağmen zayıflayamadıklarını ifade ediyorlar sıklıkla. Beden tipine uygun beslenme ve fiziksel aktivite önerileri sunan ve uyulması gereken kurallar konusunda yol gösteren "Metabolik Fitness" kitabında öneriler basit, uygulanabilir ve sürdürülebilir özellikte. Kitabın, zayıflama programlarına uyum...devamını oku

P
Prof.Dr.N.Füsun Toraman  -   16.04.2016