Metro 2033
% 34indirim

Metro 2033

  • 25,00 TL16,50 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yıl 2033... Nükleer savaş sonrası enkaz haline gelen dünyada insan soyu neredeyse tükenmiş, radyasyon yüzünden kentler yaşanamaz halde... Hayatta kalan birkaç bin kişi yeraltına, dünyanın en büyük nükleer sığınağı olan Moskova Metrosu’na sığınıyor. Burası insanoğlunun son kalesi.


Yeraltındakiler için en büyük tehlike Karadelililer. İstasyonlar mini devletlere bölünmüş. İdealler, dinler, temiz su gibi nedenlerle bir araya gelmiş halklar. Duygular yerini içgüdülere bırakmış. Tek bir amaç var: Ne pahasına olursa olsun hayatta kalmak.


Genç Artyom’a, yaklaşmakta olan karanlık tehlikeye karsı halkı uyarmak için Metro’nun kalbi, “Polis” istasyonuna gitme görevi verilir. Metro’nun kaderi belki de tüm insanlığın kaderi Artyom’un elindedir artık...


Yorum Sayısı: 1

Rusya' da olan nükleer savaştan dolayı dışarıda yaşamın imkansız hale gelmiştir.Bu büyük savaşın sonucu dışarıda radyasyondan dolayı yaşanılmayacak bir dünyayı meydana getirir.Şanslı olanlar Moskova Metrosuna sığınırlar.Aslında bir bebeğin hikayesidir bu... Annesi binbir güçlük ile kendisini feda edip bebeğini metro görevlisine yalvararak kurtarır.Ve herşey o küçük bebeğe bağlıdır.Yani Artyom' a.Muhteşem bir hikaye, tereddütte kalanlara kesinlikle tavsiye ederim.

T
Turgut Akduman  -   02.02.2016