Mezeleri Güzel - Bir Beyaz Yakalının İtirafları
% 25indirim

Mezeleri Güzel - Bir Beyaz Yakalının İtirafları

  • 16,00 TL12,00 TL

    hopi kampanyası
    0,60 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Anlatacağım hikâye, şehirli ve çalışan grubun yaşadıkları. Ben de onlardan birisiyim ya, o yüzden içeriden bolca itiraf taşıyor. Zira ne yazıyorsam çokça kendimden, yakın çevremden gördüklerim. Hikâye gerçek. Uydurmadım, en fazla biraz abartmışımdır. Ne yaptığımızı, dünyayı nasıl gördüğümüzü ve neden böyle davrandığımızı anlatmaya çalıştım.

Bu kitap, kötü çocuklar olmadığımızı ispat etme ve bize verilen gazları kolayca yuttuğumuzun hesabını verme çabası aslında. Kendime ve sınıf arkadaşlarıma bolca iğne batırdım. Hatta çuvaldız ve şiş bile kullandım kimi zaman. Ama itirafçı olan beni dahi şişleyemeyecek kadar iyi insanlarız, biz beyaz yakalılar. Her sabah saat 6.45'te çalan alarm sesinin, sabah tıraşının, makyajının, kravat ve topuklu ayakkabı içinde büzüşen bedenlerin, bilgisayar başında uyuşan beyinlerin öyküsü bu kitap. Başka da bir şey değil."


Yorum Sayısı: 6

Kitabın içinde mutlaka kendinizde birşeyler bulacağınızdan eminim . Alın , okuyun. Memnun kalacaksınız :)

Y
Yaren Akgül  -   13.04.2016

Her sabah saat 6.45'te çalan alarm sesinin, sabah tıraşının, makyajının, kravat ve topuklu ayakkabı içinde büzüşen bedenlerin, bilgisayar başında uyuşan beyinlerin öyküsü bu kitap. Kısaca hayatın ve monotonluğun.

D
Damla Çağrıtekin  -   05.03.2016

Hayatın bizi nasıl ele geçirdiğini,bizi robot gibi kullandığını görmesek bile bu kitap da yazar bizlere okuma ve düşünme fırsatı veriyor.

B
Beyza Kübra Demirci  -   23.03.2016

İLK DEFA BİR KİTABI 2 KEZ OKUDUM.BENCE HER OKUYANIN KÜTÜPHANESİNE GİRMELİ DİYE DÜŞÜNÜYORUM

R
Recep Arasan  -   16.06.2016

Başkasının hayatından bir şeyler öğrenmek çok güzel

A
Aysun Gezer  -   23.03.2016

Hayatın bizi nasıl ele geçirdiğini,robot gibi yaşadığımızı gözlerimizle görmesek bile bu kitap da okuma ve düşünme fırsatı veriyor yazar :)

B
Beyza Kübra Demirci  -   22.03.2016