Michael Jackson - Gerçek Hikaye
% 34indirim

Michael Jackson - Gerçek Hikaye

  • 18,00 TL11,88 TL

    hopi kampanyası
    0,59 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

25 Haziran 2009’da tüm dünya sustu: Michael Jackson, tüm zamanların en büyük Popstar’ı, ölmüştü.
Ölümünden bu yana hayranlarının kafasında cevaplanmasını bekleyen binlerce soru var hâlâ:


Michael Jackson neden ölmeliydi? Neden tam da gösteri dünyasına geri dönmek üzere yaptığı planlardan kısa süre önce? Onun ölümü kimlerin işine yarıyordu?


Dieter Wiesner, Michael Jackson’ın uzun yıllar birlikte yol aldığı dert ortağı ve güvendiği menajeri,  • Michael’ın günden güne acımasız müzik mafyasının nasıl pençesine düştüğünü,

  • Michael Jackson’ın korku ve paranoyalarında ne kadar haklı olduğunu ve bazı çevrelerce, Michael’ın ölüsünün dirisinden çok daha fazla fayda sağlayacağını,

  • Kimsenin bilmediği anılarını, gizli küçük kaçamaklarını, yalnızlığını ve sevgiye olan derin özlemini gözler önüne seriyor.

  • Şimdiye kadar kimse tarafından bilinmeyen ve müzik kariyeri sonrasında ilk sırada yer alan çok büyük iş ve yatırım planlarını anlatıyor.


Michael Jackson ve birçok ünlü ismin ayın 25’inde ölmeleri de ayrı bir soru işaretidir. Bilinçli olarak sonunu hazırlayan ve bu uğurda kendi çıkarları için hiçbir kötülükten çekinmeyen sistemin başında bulunan isimlerin gizli planlarını, parayla satın aldıkları piyonlarını ve çocuk ruhlu dünyaca tanınan bir Popstar’ın bilinmeyen yönlerine tanık olacaksınız.


Yorum Sayısı: 1

Kitapta, çoğunlukla MJ'nin son 15-20 yılını yansıtıldığı için ona atılan iftiralar, medya ile yaşadığı sorunlar, şirketler ile yaşadığı sorunlar ve gün geçtikçe nasıl da içine kapandığı anlatılmış.

B
Burcu Balaban  -   02.02.2016