Mickey'nin Karavani Oyun Seti

Mickey'nin Karavani Oyun Seti

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Mickey Mouse ve Minnie Mouse seyahate çıkmaya hazır. İşte oyun oynamak, yüzmek ve piknik yapmak için kamp macerasına başlamanın tam zamanı! Tekerlekleri dönerek ilerletilen bu Mickey karavanı şaşırtan hareketlerle bir kamp alanı oyun setine dönüşüyor. Biraz gölge için karavanın yanındaki tenteyi dışarıya doğru kaydırın. Piknik alanını ortaya çıkarmak için karavanın yan kapağını aşağıya doğru açın. Karavanın diğer tarafını aşağıya indirin, şezlongda uzanın, şemsiyeyi üzerinize çekin ve sihirli eli havuza doğru indirin. Bir şeyler yemek ister misiniz? Buzdolabını açın. Sihirli el size soğuk bir soda verir. Biraz kestirmek mi istiyorsunuz? O halde Mickey veya Minnie'yi hamağa yatırıp sallayın. Mickey barbeküde ızgara yapmaya hazır. Bu barbekünün panelini ters çevirdiğinizde bir lavabo ve ocak ortaya çıkıyor. Yatma zamanı geldiğinde Minnie karavandaki yatağında yatarken, Mickey'nin çadırı üzerindeki güneşi gündüzden geceye doğru döndürün. Bu sette kamp eğlencesi için 7 farklı parça bulunuyor: Mickey figürü, Minnie figürü, fırın ve ızgara ikilisi, şemsiye, çadır, ateş ve hamak. Karavan gerçekten dönen tekerlekler üzerinde hareket ediyor.  • Mickey'nin karavanı bir kamp alanına dönüşüyor.

  • Karavanın yan tarafındaki tenteyi dışarıya doğru açın.

  • Piknik alanını ortaya çıkarmak için karavanın yan tarafını aşağıya doğru açın.

  • Karavanın diğer yanını aşağıya doğru indirin. İşte şezlong ve kaydıraklı havuz sizi bekliyor.

  • Buzdolabını açın ve lavaboyu aşağı çevirin.

  • Geceyi geçirmek için bir çadır kurun.

  • Bu oyun setine 7 parça dahildir: Mickey, Minnie, ocak ve ızgara seti, şemsiye, çadır, ateş ve hamak.

  • Mickey Mouse Eğlence Evi tarzı ile Kamp Macerasının tadını çıkarın.


Bir kamp yolculuğundan daha eğlenceli ve heyecanlı ne olabilir? Tabi ki Mickey ve Minnie ile birlikte bir kamp yolculuğu! Mickey Mouse Eğlence Evi dünyasında her an bir sürpriz ile karşılaşmaya hazır olun! Mickey Mouse Eğlence Evi oyun setlerinde her bir eşyanın birden çok işlevi vardır. Bu sayede hayalini kurduğunuz her şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Mickey'nin Karavanı eğlencenin dozunu artırıyor! Tekerlekleri üzerinde ilerleyen bu karavan bir kamp oyun setine dönüşüyor.


Bu oyun setindeki eşyaların dönüşüm özelliği oyun senaryosunu çocuğunuzun kontrolüne bırakıyor. Mickey ve Minnie'nin biraz gölgeye kavuşması için karavanın yanındaki tenteyi dışarıya doğru kaydırın. Piknik alanını ortaya çıkarmak için karavanın yan tarafını aşağıya doğru açın. Karavanın diğer tarafını aşağıya doğru açtığınızda ise Mickey ve Minnie'nin dinlenebilecekleri bir alan ortaya çıkıyor. Şemsiyeyi yukarıya çekin, Mickey ile Minnie sihirli el üzerinden doğruca havuza girsin! Atıştırma zamanı mı geldi? Buzdolabını açtığınızda sihirli el Mickey ve Minnie için buz gibi bir soda verir. Kestirme zamanı geldiğinde Mickey veya Minnie'yi hamağa yatırarak sallayabilirsiniz. Bu sevimli ikili barbeküde ızgara yapabilir ve yemekten sonra onu ters çevirerek lavaboda bulaşık yıkayabilir. Yatma zamanı geldiğinde ise Minnie karavan yatağında uyurken Mickey bir çadır kurabilir.


Hayal gücünü harekete geçiren eğlenceli bir dünya!
Mickey Mouse Eğlence Evi çizgi filmlerinde de olduğu gibi bu sette de hayalinizdeki her şeyi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Bu oyun setinde Mickey Mouse'un simgesi haline gelen kulakları ve giysilerinden esinlenerek tasarlanmış güzel ayrıntılar bulunuyor. Fisher Price'ın Mickey Mouse Eğlence Evi oyuncakları çocukların eğlenceli bir dünyanın parçası olmasını sağlıyor.


Tekerlekleri üzerinde ilerleyen bu karavan bir kamp oyun setine dönüşüyor.Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.