Milena'ya Mektuplar
% 15indirim

Milena'ya Mektuplar

  • 15,00 TL12,75 TL

    hopi kampanyası
    0,64 Paracık
  • Stoktan Hemen Teslim!
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Her şeye rağmen, mutluluktan ölünebiliyorsa, o zaman kesinlikle bu şekilde öleceğim. Ayrıca, ölüm döşeğindeki birisi, mutluluk sayesinde hayata tutunabiliyorsa o zaman ben de hayatta kalacağım."


"Aldığın çiçekler için çok üzgünüm, o kadar üzgünüm ki ne tür çiçekler olduğunu bile okuyamadım. Şimdi senin odanda duruyorlar. Eğer gerçekten odandaki gardırobun yerinde olsaydım, gündüz kendimi bir şekilde odanın dışına atar ve en azından çiçekler solana kadar salonda dururdum. Hayır, bu hiç de hoş değil. Ve o kadar uzakta ki her şey ama hala odanın kapısının kolunu görebiliyorum, bana gözlerimin önündeki mürekkep hokkası kadar yakın."


"Seni seviyorum işte, budala, deniz dibindeki çakıl taşı nasıl sevilip, sarmalanır, ona bağlanılırsa ben de sana öyle bağlıyım."


"Yanımda yürüyordun, bir düşünsene, yanımdaydın!"


Yorum Sayısı: 2

Bir adam, hiç görmediği bir kadına böylesine büyük bir aşkla nasıl bağlanır? Ona ulaşmanın zorluğunu bile bile ona kalbini böylesine nasıl açabilir? Ve bir adam tüm karamsarlığından, tüm kötümserliğinden bir kadın sayesinde nasıl sıyrılabilir? Kesinlikle okunması gereken muhteşem bir kitap.

E
Ecem Karabulut  -   14.12.2014

Kafka aşktır. Kafka bağımlılıktır. İlk başlar boğucu geçse de insanı içene alan bir yapıt!

D
Dilek Çetin  -   21.02.2016