Mobbing de Yaparım Kariyer de

Mobbing de Yaparım Kariyer de

Psikolojik Saldırı ve Psikolojik Terörün El Kitabı
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

İsmini yeni duyduğumuz ama yıllardır aynı toplumun bireyleri olarak maruz kaldığımız psikolojik saldırının isminin Mobbing olduğunu Erhan Sarıca, bu kitabıyla bizlere ve herkese öğretiyor.


"Hangi meslek grubunda mobbing uygulanmıyor?" sorusunun cevabı neredeyse yok gibi. Çocukluğumuzda aile içerisinde farkında olmadan maruz kaldığımız mobbing, okullarda devam ediyor. Okullar bitip, iş hayatına girdiğimizde iş yaşamımızda tüm pervasızlığı ile devam ediyor. Üstün asta, astın üste, mevkidaşın mevkidaşına, eşin eşine, arkadaşın arkadaşına uygulayabildiği ve kitabımızın yazarının "insanlık suçu" olarak nitelendirdiği mobbing yaşamımızın bir parçası olmuş durumda. Olmuş olmasına da "bu psikolojik saldırının" diğer bir deyimle "psikolojik terör uygulayan teröristlerin" işgal ettikleri makamlar ne yazık ki en alt kademeden en üst kademeye doğru sıralanırken, asıl üzüntü veren ise bu makam işgalcilerinin kendilerinden hizmet almak isteyen toplum bireylerine de mobbing uygulamaları. 


Bu kitabı, okuduktan sonra eminizki sizde şöyle bir çevrenize bakacak ve çevrenizdeki mobbingçilerin varlığını görünce "şimdiye kadar ben bunları nasıl göremedim!" diyerek hayıflanacaksınız.


Mobbingsiz nice günlere ve hatta yıllara.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.