Monster High 4 -  Sivri Dişin Dönüşü
% 19indirim

Monster High 4 - Sivri Dişin Dönüşü

  • 24,00 TL19,44 TL

    hopi kampanyası
    0,97 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yeni trend, canavar olmak!

Lala
SGD topluluğu herkes tarafından tanındığından beri Lala, dişlerini gururla gösteriyor. Fakat bir sorun var: Babası geri dönüyor! Hem de kimseyi mutlu etmeyecek bir kararı uygulamak üzere. Bay D., Sıradanmış Gibi Davrananlar'ın kendilerine ait bir okullarının olması gerektiğine inanıyor. Babasının çılgın fikrini kabul etmek istemeyen Lala, bir çözüm yolu arıyor. Tam bu sırada karşısına, kazanan okula yüksek bir para ödülü verecek ve öğrencilerine reklamlarda oynama fırsatı tanıyacak bir yarışma ilanı çıkıyor! Şimdi Lala'nın kendisini, babasına kanıtlama zamanı. İkinci kez ısırılmamak için...

Melody Carver
Bir müzik grubuna katılan Melody, kaderinin değişmek üzere olduğundan habersiz. O her ne kadar sahnede özgürlüğün tadını çıkarıyorsa da, grup üyelerinden Granite ile yakınlaşması Jackson'ı delirtiyor. Hele de harika bir yaz planı yapmışlarken, Melody'nin turneye çıkacaklarını söylemesi, ikiliyi bir karar aşamasına getiriyor.

Frankıe Steın
Tüm benliğini yarışma stresi kaplayan Frenkie, Merston Lisesi'ni reklamlarda en iyi şekilde temsil etmeye hazır. Tek yapması gereken, öğrenciler arasında en yüksek notu almak, jüriyi etkilemek ve rakibi Cleo'yu alt etmek! Eh, söylemesi, kazanmaktan kolay tabii... Peki ya bir kez olsun Frankie, Cleo'yu yenmek için dürüstlükten vazgeçecek mi?


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.