Monster High Dev Kız Goolopie

Monster High Dev Kız Goolopie

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Ürünün diğer resimleri


En acayip sirk Freak du Chic çok eğlenceli olacak! Monster High'ın acayip kızları Freak du Chic Acayip Karnaval'ın DEV yıldızı Goolliope Jellington ile tanışınca gösteri gerçekten başlıyor! Goolliope bebekken bu sirkin kapısının önüne bırakılmıştı. O zamandan bu yana sirkle birlikte yaşıyor ve onlarla birlikte gittiklere her yere seyahat ediyor. Acayip karnaval ailesi Goolliope'nin bir Alg Canavarı'nın kızı olduğunu düşünüyor; ama Goolliope'nin acayip mirası ne olursa olsun, bu bebek 44 cm boyuyla acayip dünyasına resmen tepeden bakıyor! Goolliope, ikonik kırmızı, sarı ve siyah baskılı aşırı büyük çadır elbisesi; siyah ve beyaz çizgili kemeri ve altın apoletli tasma kolyesiyle süslenmiş acayip havalı bir moda kulesi gibidir. Şık sirk aksesuarları; altın rengi vagon tekerleği küpeler, altın rengi saç bandı ve topuklarında iskelet atlar olan atlıkarıncadan esinlenmiş, pespembe ayakkabıdan oluşuyor. Kızlar bu figürle online bölümlerdeki sahneleri canlandırmaya veya kendi acayip hikayelerini anlatmaya bayılacak! Bu acayip karnavalın heyecanını yaşamak için, Monster High Freak du Chic Acayip Karnaval (her biri ayrı olarak satılır) hepsini koleksiyonunuza ekleyin. Giysileri ve aksesuarları olan 44 cm boyundaki Goolliope Jellington bebek dahildir. Bebek tek başına ayakta duramaz.  • Acayip çılgınlığının kutlandığı Freak du Chic acayip karnaval acayiplerin bugüne kadar gördüğü en çılgın eğlence olacak!

  • Dev Goolliope Jellington, Alg Canavarı'nın kızı olabilir de, olmayabilir de... Ama onunla ilgili kabul edebileceğimiz tartışmasız tek gerçek 44 cm boyuyla bütün acayip dünyasına tepeden bakması!

  • Goolliope, rengarenk baskılı aşırı büyük çadır elbisesi, çizgili kemeri ve altın apoletli tasma kolyesiyle süslenmiş acayip havalı bir moda kulesi.

  • Onun acayip şık aksesuarları ise şöyle: vagon tekerleği küpeler, saç bandı ve topuklarında iskelet atlar olan, atlıkarıncalardan esinlenerek tasarlanmış acayip ayakkabılardan oluşuyor.
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.