Morganville Vampirleri Kitap 13: Acı Kan
% 25indirim

Morganville Vampirleri Kitap 13: Acı Kan

  • 22,00 TL16,50 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Morganvılle Kasabasında dengeler Değişiyor! Artık İnsanlar Vampirlerden Daha Tehlikeli!


Morganville’in insan ve vampir sakinleri yıllardır uyum içinde ve bir arada yaşamayı başarmıştı. Ancak vampir tehdidi durdurulduğunda, insanlar, karşılarındaki en ciddi tehlikenin aslında içlerinde olduğunu öğrenecekti.


Draug denen yaratıkların yok edilmesiyle Morganville vampirleri, üzerlerindeki baskılardan kurtuluyor. Diğer yandan, her işlerine karışan vampirler yüzünden, kasabanın insan nüfusu silahlara sarılarak kendi hayatlarının kontrolünü almaya kararlı. Ancak üniversite öğrencisi Claire Danvers’ın iki tarafla da bağları olduğu düşünülürse, Cam Ev sakinleri taraf tutmaya yanaşacak gibi görünmüyor. 


Bu da yetmezmiş gibi, tam da vampirler ve insanlar çıkar çatışması yaşarken hayaletlerin peşindeki bir televizyon ekibi Morganville’e geliyor. Claire ve arkadaşları, kasabadaki gerginlik akşam haberlerinde çıkmadan barışı sağlamak zorunda. Yoksa her şey daha da kötüye gidebilir. Rachel Caine


“Morganville Vampirleri”, “Weather Warden” ve “Outcast  Season” gibi dünya çapında çoksatar serilerin yaratıcısıdır.  Caine, kendisi gibi sanatçı eşi R. Cat Conrad’la birlikte Forth Worth, Teksas’ta yaşıyor.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.