Motosikletçinin El Kitabı - Sürüş Becerileri

Motosikletçinin El Kitabı - Sürüş Becerileri

Motorsikletçinin El Kitabı
  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Motosiklet kullanımı günümüzde özellikle metropollerde çok önemli bir ulaşım çözümü haline geliyor.


Kullanıcı sayısı da gün geçtikçe artıyor. Bu doğrultuda daha bilinçli ve daha güvenli motosiklet kullanımı yani bireysel kullanım kabiliyeti ve tekniklerinin geliştirilmesi hayati öneme sahip olacak. Bu kitap ile özellikle bireysel motosiklet kullanma kabiliyetini çok geliştirecek bir yayın kazandığımızı düşünüyorum. Uzun yıllara dayanan üst düzey kullanım deneyimleri ile gelişen motosiklet teknoloji ve tipleri göz önüne alınarak derlenmiş bu kitabın hepimize çok faydalı olacağına inanıyorum.”


- Saffet Üçüncü


Motosiklet Sürüyorsanız Bu Kitaba İhtiyacınız Var  İster yeni başlayın ister binlerce kilometre gitmiş deneyimli bir sürücü olun, Sürüş Becerileri kitabının sunduğu profesyonel ipuçları sizi bir üst seviyeye çıkaracak. 100’ü aşkın madde sayesinde yoğun trafikle nasıl baş edeceğinizi, çevre ve hava koşullarının üstesinden nasıl geleceğinizi bilecek, dünyanın çeşitli yerlerindeki sürüş rotaları için en iyi stratejileri öğrenecek, sürüşünüzü her daim güvenli ve eğlenceli kılacaksınız. Şehir içi yollardan otobanlara, pistlerden arazilere…


Bu ipuçlarıyla daha deneyimli bir motosiklet sürücüsü olacaksınız!


Yorum Sayısı: 1

15 yıldır motorsiklet kullanan biri olarak bu kitap kesinlikle doğru bildiğiniz yanlışlıkları düzeltmeye yönelik yada sürüş deneyimleriyle daha güvenli seyahat etmeyi odaklayan harika bir kaynak.

L
Levent Mutlu Er  -   20.02.2016