Mücadele Eden Herkes İçin Strateji

Mücadele Eden Herkes İçin Strateji

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Gerçek şu ki, hoşumuza gitse de gitmese de, hayatta kalmak için stratejinin ne olduğunu bilmek zorundayız. Başkalarını geçmek için yarışan kişi ve kurumların pek çoğu stratejik davranmayıp, özellikle kaçınmaları gereken şeyleri büyük bir verimlilikle yapıyorlar. Sadece bu nedenle bile strateji onlar için hayati önem taşıyor. Başkalarını geçmek istemeyenler ise, en azından stratejik düşünenlere karşı kaybetmemek için, stratejik oyunlardan haberdar olmalı ve bu kitabı taşıma ruhsatlı bir silah gibi yanlarında bulundurmalılar"
Mücadele Eden Herkes İçin Strateji, Sun Tzu ve Makyavel'in ışığında, Kurtuluş Savaşı'ndan Konstantiniyye'nin fethine, Atilla'dan Napolyon'a, iş ve siyaset dünyasından futbol sahalarına kadar uzanan sayısız örnekle, hayat cangılında savaşan herkese yol gösterecek stratejileri güncel bir bakış açısıyla bir araya getiriyor.

Hakan Senbir, marka ve iletişim stratejistidir. 18 yıllık meslek hayatı boyunca, aralarında Turkcell, Ülker, Tansaş, Ziraat Bankası, Roche ve Türk Hava Yolları gibi dev isimlerin de bulunduğu 100'ün üzerinde marka için stratejiler geliştirdi. Senbir'in Kentlerin Kraliçesi adlı bir romanı ve Z Son İnsan Mı? adlı bir deneme kitabı da vardır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.