Mükemmeli Büyütmek

Mükemmeli Büyütmek

Daha Aza Razı Olmadan Daha Fazlaya Ulaşmak
  • 25,00 TL

    hopi kampanyası
    1,25 Paracık
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Büyürken mükemmelliği koruyabilmek tuzaklarla dolu, acılı bir süreçtir” diyor Pixar ve Disney Animasyon Stüdyoları Başkanı Ed Catmull. Peki ya elinizde, hedeflerinize ulaşmanıza ve hayat verdiğiniz cevheri büyütmenize yardımcı olacak bir kılavuz olsaydı?


Bugüne kadar kuruluş hikayelerini dinlediğiniz Apple, Facebook, Mozilla ve daha nice girişimin ilham verici birer markaya dönüşme yolculuklarını ve sürdürülebilir, istikrarlı bir başarıya giden gizli geçidi keşfetme zamanı geldi... Ve Stanford Üniversitesi'nden Prof. Dr. Robert I. Sutton ve Prof. Dr. Huggy Rao, işletmenizdeki mükemmellik kıvılcımını kullanarak, oyuncusu olduğunuz sektörü içine alacak mükemmellik ateşini yakmayı size öğretmek için hazır.
İkilinin yedi yıl boyunca biriktirip derledikleri vaka çalışmaları, araştırmalar, tanıklıklar ve gözlemlerden oluşan “Mükemmeli Büyütmek”, elindeki cevherin ışığını etrafındakilere yaymak ve daha iyi bir zihniyet, daha üstün yetenekler ve daha anlamlı uygulamalarla hem sektörü hem de kendisini geliştirmek isteyen işletmeler için bir başucu kitabı.


Sürdürülebilir bir başarı sağlamak ve mükemmelinizi büyütmek için Sutton ve Rao'ya kulak verin.  • Harvard Business School Okunması Zorunlu Kitaplar Listesi, 2015

  • Financial Times Yılın En İyi İşletme Kitapları Listesi, 2014

  • Amazon Yılın En İyi Kitapları Listesi: İş ve Yatırım, 2014

  • Inc.com Yılın En İyi İş Kitapları Listesi, 2014

  • The Globe & Mail Yılın En İyi 5 İş Kitabı, 2014


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.