Mu'nun Kutsal Sembolleri

Mu'nun Kutsal Sembolleri

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

İnsanlığın ana yurdu olan Mu, günümüzden 25.000 yıl kadar önce uygarığın beşiği olan ülkeydi. Yaklaşık 12.000 yıl önce Pasifiğin sularına gömülmüş olan bu büyük kıta, Albay James Churchward'ın hayat boyu süren araştırmalarıyla gündeme gelmiştir.

Churchward, tanınmış Mu serisinin üçüncü kitabında Dünya'daki dinsel sembollerin kökenini, orijinal anlamlarını ve bunların ortak kaynaklarını ele alıyor: Kadim Kıta Mu...

Mu uygarlığının bırakmış olduğu miras, kendinden sonraki tüm uygarlıklar-esi, kaybolmuş ve yeni-tarafından paylaşılan dinsel ve mitik sembollerin birliğinin temellerini oluşturmaktadır.

Churchward elli yılı aşkın süren araştırmalarının sonuçlarını ve şimdiki uygarlığımızın her bakımdan esas temellerini teşkil eden Mu Uygarlığı'nın ileri kültür hazineleri arasında bulduğu bilgelik incilerini bu kitabında da bizlerle paylaşmayı sürdürüyor.

Kitapta; Hitit, Babil, Mısır, Hint, Grek, Güney ve Kuzey Amerika'da bulunan eski kültürlerde göze çarpan ortak semboller ve açıklamaları ile birlikte bunların Mu uygarlığı ile bağlantıları geniş ve detaylı biçimde ele alınmaktadır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.