Müşterin Gibi Düşün

Müşterin Gibi Düşün

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Böyle bir şey görmedim. Sayfaları çevirdikçe Stinnett'in fikirlerini sanki kendi fikrinizmiş gibi düşünmeye başlıyorsunuz. Sonuç muhteşem ve olağanüstü motive edici. İnsanın kalkıp hemen bir şey satası geliyor."
Luc Wathieu, Doçent Harvard Business School Harvard University

"Bu kitabı okumak, müşterinizin beyninde rehberli bir tura çıkmak gibi. Bill Stinnett, değerin ne olduğunu, değerin nasıl yaratıldığını, müşterinizin amaç ve hedeflerine uygun şekilde sunduğunuz önerilerle bağlantılı olarak bu değerlerin nasıl satıldığını ustaca anlatıyor."
Mohanbir Sawhney, Profesör Kellogg School of Management Northwestern University

"Satış ve pazarlama öğreten biri olarak Bill Stinnett'i kutlarım. Doğru yere odaklanmış... Müşteriye. Bu kitap sizleri, müşterilerinizin niçin ve nasıl satın aldıklarını anlamaya zorlayacak ve bunları anladıkça daha iyi satış yapmaya başlayacaksınız."
James M. Lattin, Profesör Graduate School of Business Stanford University

Ünlü iş adamları ne diyor...

"Ne satmak istediğinden çok müşterilerinin neye ihtiyacı olduğu ve ne istediği ile işe başlamak, satışta başarının en önemli anahtarıdır. Bu kitap size, satışa başlamadan önce müşterilerinizin hedeflerini nasıl belirleyeceğinizi gösteriyor. Stinnett, müşterilerinize nasıl artı değer katabileceğiniz konusunda önemli bir bakış açısı sağlıyor."
Bill McDermott, CEO ve Başkan SAP America, Inc

"Bu sektörde geçirdiğim otuz beş yıldan sonra bile, Müşterin Gibi Düşün kitabını okuyunca gördüm ki, içinde derhal uygulamaya koymam gereken etkili ve kanıtlanmış tavsiyeler var. Müşterinizin nasıl düşündüğünü anlamak için gerçekten çok yararlı ve pratik bir kılavuz."
Bill Zeitler, Başkan Yardımcısı Sistem ve Teknoloji Grup Başkanı IBM Corporation

"Bu kitap size sadece mal ve hizmet değil, iş hayatınızda elde ettiklerinizin nasıl satılacağını da öğretecek."
Gerri Elliott Amerikan Yatırım Grubu Başkan Yardımcısı Microsoft Corporation

"Satış bir bilimdir, sanat değil – mucize çözüm yoktur. Stinnet bu konuda size başarı için uygulanabilir ve ulaşılabilir bir yol haritası veriyor."
Joseph Walton, Başkan Yardımcısı EMC Corporation


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.