Mutlu Aşk Şarkıları

Mutlu Aşk Şarkıları

  • Geçici olarak temin edilemiyor

1. Aşk

2. Aşkına Aşık

3. Gel Gör Beni Aşk Neyledi

4. İçimde Çiçeklenen

5. Laçin

6. Selo Mio

7. Ochi Cherniye

8. Aşkına Aşık

9. Çanakkale Türküsü


Anjelika Akbar'ın düzenlemeleri ve besteleri, Hakan Aysev'in sesi ve dünya müziklerinden en iyi örnekleri ile mutlu aşk şarkıları projesi, sahnelerden sonra albüm formatında dinleyicilerle buluşuyor.

Boğaziçi Üniversitesi Mezunu İş İnsanları Derneği (BRM) gönüllülerinden Rengin Sakaoğlu ile Anjelika Akbar’ın 5 yıldır el ele yürüdükleri okullar projesine, bu sefer Hakan Aysev'in katılımı ile yeni bir destek daha geliyor.

Mutlu Aşk Şarkıları albümünden elde edilecek tüm gelir Türkiye'deki okulların yapımında ve öğrenci bursları için kullanılacaktır.

Kendisi de Boğazici Üniversitesi mezunu olan Rengin Sakaoğlu’nun yazdığı şiir üzerine Anjelika Akbar tarafından bestelenen ve Hakan Aysev'in seslendirdiği "Aşkına Aşık" şarkısına klip çekildi. Klibin çekim mekanı olarak ise Boğaziçi Üniversitesinin binalarından Albert Long Hall kullanıldı.

Albümde yer alan ve birbirinden renkli ve duygu yüklü eserlerden oluşan repertuvar farklı dillerde insanların gönüllerine sesleniyor. Albümün önemli şarkılarından biri olan "İçimde Çiçeklenen" adlı şarkının sözleri Enver Aysever'e, bestesi Anjelika Akbar'a aittir. Aynı şarkı için Rusça sözleri yine Anjelika Akbar tarafından bestelenmiştir. Albümün tasarımı Boyut Yayın Grubu Genel Sanat Yönetmeni Murat Öneş'e ait, kapak fotoğrafları ise Zeynel Abidin tarafından çekildi, makyaj Kürşat Akçebe imzalı. Klip Samet Çakırtaş tarafından çekildi.

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.