• Mutlu Tarifler% 38indirim
    Mutlu Tarifler
    Mutlu Tarifler

Mutlu Tarifler

  • 40,00 TL24,80 TL

    hopi kampanyası
    1,24 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yeni tatlar denemek ve bu tatları sevdiklerimizle paylaşmak kimimiz için büyük bir keyiftir. Ve paylaşarak yaşamak, hayatı her zaman daha da anlamlı kılmıştır. Her yeni tat, yaşama sunulmuş yeni bir renktir. Ve bu renkler sevdiklerimizin, hatta bazen hiç tanışmadığımız insanların yüzünde küçük de olsa bir tebessüm oluşmasını sağlar. Hayatın içinde yeni tatlar, yeni renkler ve rengarenk tebessümler görmek kimi insanları çok mutlu eder.


Muna Mutlu işte tam da sözünü ettiğimiz bu insanlardan biri…


“Mutfak, meraklılarının laboratuvarı gibidir. Ben mutfağımda bambaşka bir özgürlük yaşıyorum ve her yeni tatta kendimi büyük bir keşifte hissediyorum” söylemiyle yola çıkan Muna Mutlu, bugüne kadar ailesi ve sevdikleri için hazırladığı leziz sofraların ipuçlarını veriyor.


“Çocuklarıma ve sevdiklerime benden kalıcı bir hatıra bırakmak istedim” diyerek nitelediği kitabında, mutfakta doğup hayatın akışına renk katabilecek küçük mutlulukları sizlerle paylaşıyor.


Yorum Sayısı: 1

kitapın kalitesi, resimleri ve tarifleri için çok emek harcandığı daha kitabın kapağını açar açmaz belli oluyor. tatlılardan atıştırmalıklara kadar bir sürü seçenek var. tavsiye ederim

H
Hasan Duru  -   08.03.2016