Mutluluk Melekleri  Herhangi Bir Yüreğin Yolculuğu

Mutluluk Melekleri Herhangi Bir Yüreğin Yolculuğu

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Dünyanın en çok okunan yazarlarından Deepak Chopra beklenen yeni romanında unutulmayan bir aşk ve kavuşma hikayesi anlatıyor.

Jess Conover kendini diken üstünde hissediyor, ama bir neden yok böyle hissetmesi için.

Boston'da yaşıyor; genç bir yazar, hayatı hem acı hem mutluluklarla dolu, herkes gibi... Ancak tükenmez ve adlandırılmayan bir şey onu seyrediyor ve bir pazar günü gazete ilanıyla gizli bir mesaj gönderiyor... "Aşk seni buldu. Kimseye haber verme, sadece gel!"

Jess, hayatı boyunca kalbini kimseye açmamış, şu an biliyor ki bu mesaj onu kastediyor ve kendini kuzeye doğru yola çıkmış olarak buluyor. Gittiği yer, kendilerine "Mutluluk Melekleri" adını veren kadınların yönettiği esrarengiz bir okuldur. Burada Elena adında güzel bir kadınla tanışan Jeff için aşkın kapısı da açılmış oluyor. Jeff'le Elena bu kapıdan ruhların hükmettiği ve bütün arzuların gerçekleştiği duygu dünyasına giriyorlar. Ruhsal yenilenmemiz için bize onlarca kitap armağan eden, Times dergisinin deyişiyle "Alternatif tıbbın şair peygamberi" Deepak Chopra bu kez yüreğimizde kopan fırtınalara tercüman olmuş. Yüreğimizin isteklerine izin vermemiz gerektiğini anlatıyor bize, her ne kadar acılarlakarşılaşma olasılığı olsa bile.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.