Mutsuz Çocuklar Ülkesi
% 28indirim

Mutsuz Çocuklar Ülkesi

  • 15,00 TL10,80 TL

    hopi kampanyası
    0,54 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Süper Baba’nın müziğini flütle çaldığımız günlerde çok enteresan çocuklardık, Tsubasa izlerken çarpan kalbimiz, banyo sonrası Bizimkiler dizisi... Hayatın seyrinde güzel bir yolculuktaydık, önce hüpleten sonra gümleten felsefemiz, can sıkıntısının artan yoğunluğunda uhuyla geçirdiğimiz zamanlar, amacımız basitti yani:


Masumluk...


Amma velakin çok masumduk!


Yorum Sayısı: 5

İlk kitabına gore daha sönük kalmış okunmasada olur

F
Fatma Çarkanat  -   03.03.2016

yazarın ılk kıtabı "deli çocuğun güncesi"nı gecen ay bitirmiş ve yeni kıtabı cıksa ne güzel olur demiştim kıtabının yakın zamanda çıkacağından habersiz... merak ettiğim kitaplardan biri "mutsuz çocuklar ülkesi"

B
Burcu Karaoğlan  -   13.02.2016

Kızım büyük bir hevesle aldı .ama bu kadar küfür dolu bir kitap nasıl okunur? Bir öğretmen olarak çok uygunsuz buldum.

E
Emıne İlbeyli  -   12.03.2016

Mutsuz Çocuklar Ülkesi, Özgür Bacaksız'ın bize anılarını anlattığı, ve ara ara da içinde kısa yazıları bulunan bir kitaptı. Açıkçası, ben kitabı okurken çoğu kişinin aksine o nostaljik havayı bir türlü yakalayamadım. Eski zamanları, 90'ları anlattığı kısımlarda geçmişi hatırlayarak şöyle bir iç geçirsem de, o sıcaklık bir türlü tam olarak içime işlemedi.
Fakat bunun dışında, aslında kitabı okurken bir türlü tam olarak odaklanamadım. Çünkü baskıda bir çok yazım-imlâ hatası vardı. Bazı...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   25.04.2016

Mutsuz Çocuklar Ülkesi" Kitap güzel hüzün dolu anılar. Kısa hikayelerden oluşan kitabı 90ların çocukları iseniz mutlaka seversiniz. Kalbinizi sızlatan yazılar belki sizin de eski yaşanmışlıklarınızı aklınıza getirebilir... Biraz da Tezer Özlü'yü anarak...

Y
Yasemin Şahin  -   03.04.2016