Nano Teknoloji

Nano Teknoloji

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Yöneticilerin ve yatırımcıların, Nano Teknoloji’den nasıl faydalanacaklarını gösteren ilk kitap. İş hayatını, dijital devrimde olduğu kadar değiştirme imkanı veren güç.

"Sıradaki Büyük Şey Aslında Çok Küçük, okuması kolay, bilgilendirici ve ortaya çıkan nano teknoloji alanı hakkında fikir sahibi olacağınız açıklayıcı bir kitap... Gelişmekte olan bu endüstriyi anlyaıp, ondan kar etmek isteyen herkesin mutlaka okuması lazım."
Lux Capital Yönetim Kurulu Üyesi ve Forbes/Wolfe Nanotech Report’un Editörü Josh Wolfe

"İştahınızın açılması sizin için yeterli değilse, y anında bir de ağzınız sulansın istiyorsanız, bu kitap tam sizlik. Son derece kapsamlı olmasının yanısıra, sizi kendine sıkı sıkıya bağlıyor. Nano teknoloji, nano teknolojinin önemini ve hızla yayılan etkisini güçlü bir anlatımla sizinle paylaşırken, nano teknolojinin ulusal platformdaki girişiminin gerekçelerini de gözlerönüne seriyor."
International Commission For Optics Eski Başkanı ve University Of Mexico Center for High Technology Materials bölümü araştırma profesörü Arthur H. Guenter

"Sıradaki Büyük Şey Aslında Çok Küçük, okuyucusuna, geleceğine yatırım yapması için yaptığı bir çağrı. Jack Uldrich ve Deb Newberry, iş dünyasındaki liderlere aslında yeni ürün geliştiren ve pazarlayan herkese nano teknolojinin heyecan verici imkanlarını ve dev potansiyelini anlatıyor."
Physical Research Labs, Motorola Labs’in başkan yardımcısı ve direktörü Herb Goronkin, PH.D.

"Nano teknoloji, hemen hemen tüm endüstrileri zaman içinde tepeden tırnağa değiştirecek ya da dolaylı yoldan alt üst edecek sınırsız bir yeterlilikler yığını. Nano teknolojinin yoldaki yeniliklerinden damıtılmış olarak, "Sıradaki Büyük Şey Aslında Çok Küçük"; bu bilimsel gelişmeleri, değişimin dalgalarının kolayca benimsenmesi için pragmatik iş önerileri haline dönüştürüyor."
Draper Fisher Jurvetson Genel Müdürü Steve Jurvetson

"Uldrich ve Newberry, bu kitapta, nano-hype’ı gerçeklikten ustalıkla ayırt etmişler. Bunu yaparken de, nanoteknolojinin önümüzdeki on yılda endüstriler bazında yaratacağı etkileri, kesin, erişilebilir ve derinlemesine incelemeler yardımıyla açıklamışlar. Geleceğe yatırım yapmak isteyen tüm işletme ve yatırımcılar için paha biçilmez bir kaynak."
The Secret Code Of The Superior Investor’un Yazarı James K.Glassman


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.