Neden Yaşlanıyoruz
% 34indirim

Neden Yaşlanıyoruz

 • 14,50 TL9,57 TL

  hopi kampanyası
  0,48 Paracık
 • Tedarik Süresi 1 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Hücrelerimiz durmadan bölünerek yenileniyor. En yaşlı hücremiz 15 yaşında. Peki, biz neden yaşlanıyoruz öyleyse?

Bir durup düşünelim isterseniz. Yeni yeni ilaçlar çıkıyor, tıp ilerliyor, teknoloji gelişiyor, sağlık personeli başına düşen nüfus azalıyor ama hasta artıyor...
Sağlığımıza daha çok para harcıyoruz ama hep daha çok hastayız. Neden mi? Gelin şu haberlere bir bakalım;

 • 11 Ocak 2010 tarihli Hürriyet Gazetesi'nde Sefa Kaplan'ın haberinde Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta şöyle diyor: "Doktorlara Nataşa da var umre seyahati de!"
 • 12 Ocak 2010 tarih ve yine Hürriyet Gazetesi ve bu sefer başlık üstü manşetten haber; "Sahte grip salgını ilaç firmalarının işi" diyor. Kim diyor bunu? Avrupa Konseyi Sağlık Birimi Başkanı Wolfgang Wodarg diyor.
  Sağlık konusunda ilginç çelişkiler... Acaba hasta olalım mı isteniyor... Hikâyedeki gibi...

  Uzun yıllar ilaç sektöründe tıbbi mümessil, genel müfettiş, grup şefi, bölge yöneticisi, tanıtım müdürü, satış müdürü gibi unvanlar ile görev yapmış olan Nuri Kızıltaş bu kitabında yukarıda anılan çelişkilere bir bakış sunuyor. Gerekli gereksiz ilaç kullanımını, ilaç firması, doktor - hasta iletişimini -iletişimsizliğini- masaya yatırıyor. Daha da önemlisi, vücudun doğal savunma sistemini güçlendirmek için diyor ki; BOL BOL SU İÇİN.

  Yazar Hakkında; 1961 Ankara doğumlu olan Nuri Kızıltaş M.Ü. Basın Yayın Yüksek Okulu mezunudur. Liseyi akşam bölümünde okuyan Kızıltaş pazarcılık ve manav dükkânı işleterek çalışma hayatına başlamış ve üniversite mezuniyeti sonrasında Eczacıbaşı İlaç şirketinde tıbbi mümessillik, bölge müfettişi, bölge yöneticisi ve tanıtım müdürlüğü görevlerini üstlenmiştir.
  Neden-Sonuç ilişkilerini irdelemeyi seven ve insanları gözlemlemeye "erken çalışma hayatı" ile birlikte başladığını belirten Kızıltaş en büyük kazancının; mesleği gereği, 'binlerce doktoru yakından tanımak' olduğunu düşünmektedir.


 • Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.