Nefes
% 31indirim

Nefes

Yanlızca Suçsuzlar Rahat Uyurlar
  • 25,00 TL17,25 TL

    hopi kampanyası
    0,86 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Danimarka’nın köklü inşaat şirketlerinden birinde muhasebeci olarak çalışan Mogens zimmetine yüklü miktarda para geçirerek Berlin’de gizli bir buluşmaya gider, ancak burada ortadan kaybolur. Eşini kaybetmenin etkilerini hala üzerinden atamamış olan eski Polis Memuru Ravnsholdt, Mogens’in kız kardeşi Louise’nin ısrarlarına dayanamaz ve onunla birlikte Berlin’e giderek Mogens’i aramaya başlar. Çok geçmeden, orta yaşlı birkaç erkeğin Berlin’de boğulmuş olarak bulunduklarını öğrenirler.


Ravn ava çıkmıştır artık. Bu avda Ravn, Berlin Duvarı’nın yıkıldığı saatlerde bir Stasi ajanı tarafından masum bir kız ile ailesine karşı işlenen ve günümüzdeki olaylarla bağlantısı olan korkunç cinayetleri de ortaya çıkarmak zorundadır. Bir Danimarkalının Berlin’de aniden kayboluşu, geçmişte yaşanan tüm vahşilikleri su yüzüne çıkarabilecek midir?


“Okuyucuya heyecanlı ve bir o kadar uykusuz geceler yaşatacak cinsten bir hikaye.”
-Publishers Weekly


“Krefeld yine üslubunu konuşturmuş ve baştan sona gerilimi ayakta tutmayı başarmış.”
-Amazon


“İlk sayfadan itibaren sizi içine çekecek bir gerilim fırtınası… Okurken damarlarınızda gezinen adrenalini hissedeceksiniz .”
-Washington Post


Yorum Sayısı: 2

Kitap, polisiye okuyanların beğenebileceği bir kitap olmuş. Kitapta 3 farklı tarihte farklı olaylar gerçekleşiyor. Neredeyse kitabın ortasına kadar bu hikayelerin nasıl kesişeceğini merak ediyorsunuz. Gereçekten de güzel bir şekilde birbirine bağlanmış olaylar var. Polisiye seviyorsanız alıp okuyabilirsiniz

A
Amine Duygu Demirpençe  -   31.08.2016

Geçmişte işlenen bir suç ile, günümüzdeki yaşanan olayları yazar ustalıkla bir birine bağlamış, yazarın konuyu ele alış biçimi ve hiç bitmeyen temposu ile beni kendine hayran bıraktı. Polisiye sevenlere rahatlıkla tavsiye edeceğim bir roman olmuş. ...

N
Nuray Durmuş  -   08.03.2016