Netis 150 Mbps Wireless N Access Point

Netis 150 Mbps Wireless N Access Point

Model No: WF2210
  • 77,99 TL

    hopi kampanyası
    3,90 Paracık
    Babil.com'da 60> TL ve üzeri ücretsiz kargo kampanyası
  • Stoktan Hemen Teslim!Sadece 1 Adet Kaldı

Access Point

Gelişmiş yüksek güçlü Amplifikatörler (PA) ve Low Noise Amplifier (LNA) teknolojisi ile, 150Mbps kablosuz N erişim noktası WF2210. Wi-Fi kapsama alanı sağlamak için duvarlar ve Wi-Fi engelleyici etmenleri aşarak daha iyi bir kablosuz alan oluşturmanızı sağlar. Daha büyük evler, avlular, ofisler ve depolar için harika bir çözüm

Turbo Düğmesi ile kolayca sinyal gücünü artırabilir. 1 saniye için Turbo düğmesine basarak, Turbo LED maviden kırmızıya dönecek, ardından WF2210 maksimum aralık sinyali artırmak için yüksek güç modu çalışacaktır.

WF2210 daha büyük bir mesafe boyunca geniş bir yelpazede sağlamak için iki 5dBi anten bulunmaktadır. Ayrıca, antenler  Wi-Fi serisi için veya özel kurulum uygulamaları için antenler sökülebilir ve değiştirilebilir.

WF2210 AP, WDS, Tekrarlayıcı, Çoklu-SSID (VLAN) modları, çeşitli kablosuz çözümler sunar. Geçerli ağ yapısına dayanarak, esnek bir yapı veya kablosuz ağını genişletmek için uygun bir kablosuz mod seçebilirsiniz.

Eğer kablosuz ağınızın zaman aralığını kontrol etmek istiyorsanız. Ne zaman kapanıp açılacağını, ne kadar ne zaman gür harcayacağını bilmek istiyorsanız ve bu zamanlandırmayı otamatik olarka yapmak istiyorsanız bu WF2210 ile artık mümkün.

WF2210 sadece aynı anda veri ve elektrik ileten bir Ethernet kablosu ile güç alabilir. Güç yuvası mevcut olmayan bir konumda Erişim Noktası bulmak için sağlar. Kablosuz ağ oluştururken en iyi sinyal ve kapsama almak için çok uygundur.

WF2210 yerleşik Metrostyle web arayüzü cihazın durumunu ve kurulum saniye içinde kablosuz bağlantıyı anlamanıza yardımcı olur. Ayrıca etki alanı oturum açma özelliği (http://netisap.cc) ile, birden fazla ayar için web arayüzüne erişmek çok kolay.Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.