Netter'in Diş Hekimleri için Baş ve Boyun Anatomisi

Netter'in Diş Hekimleri için Baş ve Boyun Anatomisi

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

"Dünya'nın Diş Anatomisi alanında yazılmış en iyi konu kitabı ve atlası şimdi türkçe olarak çıktı!"


Özellikle diş hekimliği öğrencileri, akademisyenleri ve mesleklerini icra eden tüm diş hekimleri için yazılmış olan bu emsalsiz baş-boyun anatomisi kitabı, aynı zamanda, Frank H. Netter koleksiyonundan her biri klinik diş hekimliği pratiğine anatomik olarak anahtar olma özelliğindeki 500 renkli resimle mükemmel bir atlas niteliğindedir.


Temel anatomik bilgilere ilaveten, diş hekimliği klinik anatomisini de bu kitabın içeriğinde bulacaksınız; bir kaç örnek vermek gerekirse:  • Maksiller sinüs lifting

  • Caldwell-Luc operasyonu

  • Maksiller dişlerin köklerinin, maksiller sinüse penetre olmuş uçları

  • Dişsiz hastalarda kemik kaybı ve tedavi planlamasına etkisi


Netter baş-boyun anatomisi çizimleri, uzun zaman, emsallerinin en üstün illüstrasyonları olarak değerlendirilmiştir. Bu kitapta, Netter tarzına uygun olarak, orijinal çizimlerin güncellenmiş, yeniden sınıflandırılmış, daha da yüksek bir kalite adına modifiye edilerek en modern haline ulaştırılmış örneklerini de bulacaksınız.


Her bölümde, diş hekimliği klinik anatomisine ilişkin illüstrasyonlar ve bilginin özüne en kestirme ulaşımı sağlayan, minimum alanda maksimum bilgiyi en doyurucu biçimde sunma amaçlı tablolar bulunmaktadır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.