Niçin
% 38indirim

Niçin

İkinci Kitap
  • 11,00 TL6,82 TL

    hopi kampanyası
    0,34 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Sözün insanlık dağarcığında tükenip kavganın hâkim olduğu bir ortamda sözün kıymetini anlamak için "Niçin Söz "dedik.
Namazın değerinin bizzat namaz kılanlar tarafından anlaşılamadığı bir zamanda namazın çığlığına kulak vermek adına "Niçin Namazın Feryadı" dedik.
Maddi ve manevi boyalarımızın döküldüğü, iğreti boyalar yüzünden insanın, insanlığın tanınamayacak kadar görüntü kirliliği yaşadığımız bir zamanda "Niçin Allah'ın Boyası" dedik.
Yığın yığın kalabalıkların bu kadar yakınlığına rağmen, ruhlarının yalnızlaştığı; yürüyenlerin kendisine yol arkadaşı bulmakta zorlandıkları ve nice dostların "ayağı ayağına denk bir dost" bulamadan dosta gidişlerinin yaşandığı bir dünyada "Niçin Yalnızlık, Niçin Arkadaş ve Niçin Dost" dedik.
Fikirlerin ve yaşantıların her gün değiştiği, değişenlerin bile değişime yetişemediği bir zaman da, zamanın ardı sıra hayretle ve hasretle değişenleri seyre dalarken "Niçin Değişen Dünyada Değişmez Değerlerimiz Var" dedik.
Aldananların ve aldatanların çoğalıp, adananların azaldığı günümüzde "Niçin Adanmak" dedik.
Adanmışlara musibetlerin yağmur gibi yağdığını görünce "Niçin Bela ve İmtihan" dedik.
Günahların normalleştiği, alenileştiği, helak olan onlarca kavmin amellerinin kat kat fazlasını nefislerimizde görünce "Niçin Günah" dedik.
"Niçin Nimet'le nimetlerin değerini belememenin, özellikle İslam nimetini zayi etmenin bedeli olarak ağlayışımıza "Niçin Yine Ben Ağladım Anne" dedik.
Her gün yüzlerce yuvanın yıkılışını yüreği yıkılarak seyrederken, cennetten taşınan ve cennete taşınacak olan en kıymetli mirasımızı korumak adına "Niçin Aile" dedik.
Selamla kardeşliğin ve sevginin çoğalması; müminlerin selamete ermesi ve selam yurdunda buluşmak adına "Niçin Selam" dedik.

Kur'an Niçin Büyük Haber

Kur'an Niçin Büyük Haber

Mesut Aydın

4,96 TL
Niçin

Niçin

Mesut Aydın

6,2 TL
Gensoru

Gensoru

Mesut Aydın

9,9 TL
Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.