Ninja Kaplumbağalar Kafa İçeri Figür Donatello

Ninja Kaplumbağalar Kafa İçeri Figür Donatello

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Bir döneme damgasını vurarak ortaya çıkan Ninja Kaplumbağalar, halen çocuklar arasında büyük beğeni topluyor. Her Ninja’nın farklı renkte bandanaları ve 2 farklı silahı vardır.


Ninja Turtles Aksiyon Figür Kafa İçeri serisinde, kaplumbağaların kafası içeri doğru itilebiliyor. Ninja Kaplumbağalar Kafa İçeri Figür Donatello ’in kafasını saldırılardan korunması için içeri itin ve bacaklarını sıkıştırarak, yeniden kafasını dışarı çıkartın ve düşmanları kafa atarak alt edin.  • Ninja Kaplumbağalar takımın içinde bilimden en çok anlayan karakter Donatello’dur ve o şiddete başvurmaktan nefret eder.

  • Mor bandaj takan Donatello, Japon dövüş sanatlarında kullanılan ve ‘Bö’ adı verilen bir sopa kullanır. Siz de Donatello ve arkadaşlarının yardımı ile düşmanlarınızdan kurtulabilirsiniz.

  • Her Ninja Kaplumbağa karakteri tıpkı filmlerinde olduğu gibi farklı boylarda üretilmiştir. Donatello karakterinin yer aldığı kutunun ölçüleri 6 cm x 19 cm x 23 cm’dir.

  • Özellikle erkek çocuklarının çok severek oynadığı Ninja Kaplumbağalar, boğulma tehlikesi içeren küçük parçalar içerir. Bu nedenle 4 yaşından büyük çocuklar için uygundur.


https://youtu.be/4XjFBXmFgSEBu ürün için ilk yorumu siz yapın.