Ninja Kaplumbağalar Kafa İçeri Figür Leonardo

Ninja Kaplumbağalar Kafa İçeri Figür Leonardo

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Bir döneme damgasını vurarak ortaya çıkan Ninja Kaplumbağalar, halen çocuklar arasında büyük ilgi görüyor. Her Ninja’nın farklı renkte bandanaları ve 2 farklı silahı vardır.


Ninja Turtles Aksiyon Figür Kafa İçeri serisinde, kaplumbağaların kafası içeri doğru itilebiliyor. Ninja Kaplumbağalar Kafa İçeri Figür Leonardo ’nun kafasını saldırılardan korunması için içeri itin ve bacaklarını sıkıştırarak, yeniden kafasını dışarı çıkartın ve düşmanları kafa atarak alt edin.  • Ninja Kaplumbağalar takımın lideri olan Leonardo, aynı zamanda en dengeli kaplumbağadır ve kendine hayranlık duyar.

  • Mavi bandaj takan Leonardo, Bushido ustasıdır ve Japon dövüş sanatlarında kullanılan çift ‘Bushıdo’ kullanır. Siz de Leonardo ve arkadaşlarının yardımı ile düşmanlarınızdan kurtulabilirsiniz.

  • Her Ninja Kaplumbağa karakteri tıpkı filmlerinde olduğu gibi farklı boylarda üretilmiştir. Leonardo karakterinin yer aldığı kutunun ölçüleri 6 cm x 19 cm x 23 cm’dir.

  • Özellikle erkek çocuklarının çok severek oynadığı Ninja Kaplumbağalar, boğulma tehlikesi içeren küçük parçalar içerir. Bu nedenle 4 yaşından büyük çocuklar için uygundur.


https://youtu.be/4XjFBXmFgSEBu ürün için ilk yorumu siz yapın.