Ninja Kaplumbağalar Shredder Sesli Dövüşen Figür Oyuncak

Ninja Kaplumbağalar Shredder Sesli Dövüşen Figür Oyuncak

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Bir döneme damgasını vurarak ortaya çıkan Ninja Kaplumbağalar bu kez de çocukların karşısına yepyeni bir seriden oluşan çizgi filmi ile çıkıyor.


Ninja Turtles Sesli Dövüşen Figürler serisinde yer alan Shredder’ın göğsüne vurulduğunda dövüş sesleri çıkartıyor. Ninja Turtles Sesli Dövüşen Figürler Shredder ’ın kolları oynatıldığında vuruş sesi çıkartıyor ve dövüş esnasında göğsüne darbe aldığında ise dövüş sesi çıkartıyor.  • Shredder, Ninja Kaplumbağalar’ın en büyük düşmanlarından biridir ve aynı zamanda uzak doğu dövüş sanatları ustasıdır. Şeytani planlar yaparak, Ninja Kaplumbağalar’ı yok etmek için çabalayan Shredder, aynı zamanda Splinter’ın çocukluk arkadaşıdır ancak şimdilerde onun da baş düşmanı olmuştur. /li>
  • Her Ninja Kaplumbağa karakteri tıpkı filmlerinde olduğu gibi farklı boylarda üretilmiştir. Shredder karakterinin yer aldığı kutunun ölçüleri 6 cm x 19 cm x 23 cm’dir.

  • Özellikle erkek çocuklarının çok severek oynadığı Ninja Kaplumbağalar, boğulma tehlikesi içeren küçük parçalar içerir. Bu nedenle 4 yaşından büyük çocuklar için uygundur.


https://www.youtube.com/watch?v=qfRtMPxsQ8s

Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.