Ninja Turtles Aksiyon Figür Açılan Kabuk Raphael

Ninja Turtles Aksiyon Figür Açılan Kabuk Raphael

  • Geçici olarak temin edilemiyor

Bir döneme damgasını vurarak ortaya çıkan Ninja Kaplumbağalar, halen çocuklar arasında büyük ilgi görüyor. Her Ninja’nın farklı renkte bandanaları ve 2 farklı silahı vardır.


Ninja Turtles Aksiyon Figür Açılan Kabuk serisinde, kaplumbağaların sırtında yer alan kabuklar açılıyor ve içerisine silahlar gizlenebiliyor. Ninja Turtles Aksiyon Figür Açılan Kabuk Raphael’in sırtından da yer alan bu kabuk sayesinde ansızın karşınıza çıkan düşmanları alt edebilirsiniz.  • Ninja Kaplumbağalar takımın en sinirli karakteri olan Raphael, çılgın ve saldırgan tavırları ile tanınır.

  • Kırmızı bandaj takan Raphael, Japon dövüş sanatlarında kullanılan çift ‘Sai’ kullanır. Siz de Raphael ve arkadaşlarının yardımı ile düşmanlarınızdan kurtulabilirsiniz.

  • Her Ninja Kaplumbağa karakteri tıpkı filmlerinde olduğu gibi farklı boylarda üretilmiştir. Raphael karakterinin yer aldığı kutunun ölçüleri 5,5 cm x 19 cm x 23 cm’dir.

  • Özellikle erkek çocuklarının çok severek oynadığı Ninja Kaplumbağalar, boğulma tehlikesi içeren küçük parçalar içerir. Bu nedenle 4 yaşından büyük çocuklar için uygundur.


https://youtu.be/ZFDKehCKyLs


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.