Nlp ile Kendini Değiştir Hayatın Değişsin

Nlp ile Kendini Değiştir Hayatın Değişsin

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Size bir soru; Dünyayı değiştirmek mi daha zor, yoksa kendini değiştirmek mi?


Muhtemelen çok güçlü bir olasılıkla vereceğiniz cevap, “Dünyayı değiştirmek daha zor!” olacaktır.. Peki madem bu soruya bu cevapla karşılık veriyoruz, neden o halde hep günlük yaşamımızda dünyayı, yani bizim dışımızdakileri değiştirmeye kalkarız? Veya neden arzu etmediğimiz bir şey başımıza geldiğinde, bunun sorumluluğunu hep bizim dışımızdaki kişilere veya olaylara yükleriz? Ve neden hep onların değişmesini bekleriz kaderimizin değişmesi için? Çünkü ancak onlar değişirse içinde bulunduğumuz durumda değişecektir diye inanırız.. Hasılı kendi hayatımızı hep, bizim dışımızda olanlara bağlamış oluruz da, çoğu zaman farkında bile olmayız.. Kaderimiz, diğerlerinin elinde yani!


Bir tür bağımlılık hali.. Başarımız, özgürlüğümüz,mutluluğumuz, huzurumuz, zenginliğimiz ve hatta sağlığımız bile, hep bizim dışımızdakilere, yani dünyaya bağlı, öyle değil mi? Ve ancak onlar değişirse biz değişiriz.. Ancak dış dünya değişirse, bizim hayatımız değişir diye inanırız çünkü.. Çünkü öyle inandırıldık! Oysa asıl gerçek öyle midir ki?


Bakın Nlp ne diyor? “Dışarıda değiştirebileceğin bir dünya yok! Değiştirebileceğin tek şey, kendinsin..”.Çünkü dünya senden ibaret! Dünya demek, sen demek.. Senin varlığınla var bu dünya.. Sen varsan var bu hayat.. Dolayısıyla, hayata “hayat” veren sensin.. Hal böyleyken, senin değişimin demek, zaten senin bir yansıman olan dünyanın değişmesi demektir.. O yüzden dışarıyı değiştirmekle zaman kaybetme! İçini değiştir, dışın değişsin.. Çünkü arabayı kullanan şoför sensin.. Yolda nasıl ve ne şekilde gideceğini yol değil, sen bilirsin! Yol sadece senin ustalığını merak etmekte, hepsi bu..


İşte bu kitap, size, kendinizi ve dünyanızı önce fark ettirecek ve sonra içinizdeki “değişim” anahtarını elinize aldırıp, değişim kapısını açtırarak yaşamınızı değiştirmeyi öneriyor.. O yüzden Nlp'nin güçlü argümanlarıyla zenginleştirilmiş bir içeriğe sahip bu kitap.. Varoluş amacı bu; Arzuladığın hayatı yaşamanı sağlamak..


Bu değişime hazır mısın? Ve gerçekten istiyor musun bunun sırrını? O artık elinde..


 


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.