O
% 19indirim

O

  • 49,00 TL39,69 TL

    hopi kampanyası
    1,98 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Küçük bir Amerikan kasabası olan Derry’yi diğer kasabalardan farklı kılan şey, kanalizasyon mazgallarının altındaki dehlizlerde yaşayan, kendini kimi zaman kâbuslarda, kimi zaman da gerçek hayatta gösteren bir yaratığın, insanları kendi karanlık dünyasına çeken esrarengiz bir gücün varlığıdır. Bu korkunç yaratıkla uzun yıllar önce savaşıp ardından kasabayı terk eden ve kendilerine yeni bir hayat kurmuş olan yedi çocuk, artık birer yetişkin olmuş ve yaşadıkları dehşet dolu günleri unutmuşlardır. Ancak, anılarının derinliklerine gömülen yaratık yıllar sonra yeniden harekete geçince, onunla bir kez daha hesaplaşmak zorunda kalırlar. Geçmişte kalan kâbuslar, şimdiki zamanda korkunç bir gerçeğe dönüşmüştür artık.
Stephen King’in yazımını dört yılda tamamladığı ölümsüz başyapıtının sansürsüz ve eksiksiz metnini okurken tam da Daily Express’in tarif ettiği gibi, kendinizi O’nun karanlık dünyasında hissedeceksiniz.


Yorum Sayısı: 3

Böyle harika bi kurguyu Stephen King den başkası yazamazdı zaten.

A
Aygül Tekin  -   22.07.2016

Hayatımda okuduğum en müthiş Stephen King romanı. Benim için Stephen King dendi mi "O" gelir. Tektir değişmezdir. Etkileyiciliği hiç bir kitapta ve filmde bulanmaz. Büyüsü insanı sarar ve kitap hiç bitmesin istersiniz. Tek kelimeyle bir Stephen King mucizesi...

M
Merve Sarıoğlu  -   04.03.2016

Harika bir roman tek solukta bitirebilirsiniz .

Z
Zübeyde Safalı  -   05.02.2016