Obsesif
% 31indirim

Obsesif

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Otuz iki yaşında bir emlakçı olan Annie O'Sullivan'ın kaçırıldığı gün, yapmayı planladığı üç şey vardı: Bir ev satışı gerçekleştirmek annesiyle son tartışmasını unutmak ve erkek arkadaşıyla akşam ki  randevusuna vaktinde yetişmek . O gün evi gezen fazla müşteri olmamıştı, ancak son ziyaretçisi kapıda belirdiğinde o günün şanslı günü olduğunu düşündü.


Annie bir psikopat tarafından kaçırılıp çok uzak bir dağ kulübesinde alıkonulduğu bir yılı aşkın bir süreyi psikiyatriste anlatmaya karar verir. Bu seanslar onun hayatındaki kopuk parçaları bir araya getirirken olayı araştıran bir dedektifle bulunduğu bir ipucu eksik bir puzzle parçası gibi yerine oturduğunda korkunç bir süpriz de onu bekliyor olacaktır.


Herkes bir sır saklarken kime güvenebilirdi...


"Bu sadece bir kadının ortadan kayboluşunun değil aynı zamanda kendine, bağımsızlığa, hayata dönüşünün de hikayesi. Işığın teninize iğne gibi battığını hissettirecek unutulmaz bir hikaye."


Yorum Sayısı: 1

Kitap, Annie isimli emlakçı bir kızın hastalıklı kuralları olan bir sapık tarafından kaçırılıp, bir yıl kadar elinden kaçana kadar yaşadığı anları bir psikiyatriste anlattığı seanslardan oluşuyor. Birbirini tekrarlayan olaylar heyecan seviyesini biraz düşürsede sonunu merak edip okuyorsunuz. Kitabın sonunda 'yok artık daha neler'dedirten duygusal ve psikolojik gerilim türünde bir kitap...

N
Nuray Durmuş  -   08.03.2016