Öğrenen Organizasyon ve Rekabet Üstünlüğü

Öğrenen Organizasyon ve Rekabet Üstünlüğü

  • Geçici olarak temin edilemiyor
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Öğrenen organizasyon yeni bir felsefe ve yöntem olarak gerek iktisadi idari bilimler gerekse uygulama alanlarında yeni ufuklar açmıştır. İnsanın iş alanındaki yetenek ve becerilerini geliştirmesine öncelik tanıdığı için işletmelerde verimliliği de arttırmaktadır.

Piyasada rekabet üstünlüğü elde etmek isteyen şirketler öğrenen onganizasyonu yakından tanımak durumundadır. Bu kitapta bu tanıma süreci çeşitli yönleri ve aşamalarıyla ele alınıp açıklanmış ve örneklendirilmiştir.

Kitap Hakkında...
* Elinizde tutuğunuz kitaplar herhangi bir kitap değildir. Bu kitap sizin ve kuruluşunuzun yarına çıkmasını garanti eden bir anlayiş ve çalışma sistemini ortaya koyan bir eserdir. Yaptığı özgün çalışma ile Türk kültürüne bu eseri hediye eden Salim Çam'a hepimiz teşekkür ederiz.-Melih ARAT

* Öğrenen Organizasyon konusunda literatürdeki eksiklik her geçen gün tamamlanıyor. Bu konuda literatürdeki boşluğu dolduran bu kitap, yazar Salim ÇAM tarafından incelikle hazırlanmış ve literatüre kazandırılmıştır. Bu eserin yazarına literatüre bu katkılarından dolayı teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. Bu kitap, farklılığı yakalamak isteyen tüm birey ve kurumlar tarafından okunmalıdır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.