Olasılıksız

Olasılıksız

  • 13,00 TL

    hopi kampanyası
    0,65 Paracık

Bir sabah, yıllardır görmediğiniz bir arkadaşınızı düşünerek uyandınız. Bir saat sonra, onunla sokakta karşılaştınız. Sizce bu sadece bir tesadüf mü, yoksa çok daha farklı bir anlamı olabilir mi?

Siz hiç Loto’da büyük ikramiyeyi kazanmadınız. Ama birileri kazanıyor. Hem de sürekli! Onlar sizden daha mı şanslılar?

Şans nedir gerçekten? İçinizde bütün parayı kırmızıya yatırmanız gerektiğini söyleyen bir his var. Bu his bir öngörü müdür? Yoksa daha fazlası mı?

Yolda gidiyorsunuz. Kafanızı çevirip yandaki küçük parkta baktınız ve bir anda bu anı daha önce de yaşamış olduğunuzu hissettiniz. Evet, Deja Vu. Sizce nedir Deja Vu; Geçmiş mi, rüya mı yoksa geleceği mi görüyorsunuz?

Eğer siz de kontrolün kimde olduğunu merak ediyorsanız, ‘Olasılıksız’ tam size göre bir roman…


Yorum Sayısı: 3

Bilim kurgu pek sevmeme rağmen tek kelimeyle müthiş bir kitap

F
Fatma Çarkanat  -   27.02.2016

Öncelikle Olasılıksız'ı bize bu fiyata sunduğu için babil.com'a teşekkür ediyorum. Kurgusu muhteşem, basit ama okuyucuyu aptal yerine koymayan açıklamalarıyla herkesin kütüphanesinde olması gereken nitelikte bir kitap. Mutlaka okuyun.

D
Deniz Temurcan  -   05.03.2016

Arkadaşlar samimiyetimle söylüyorum. Bu kitap benim hayatımda okuduğum en güzel kitap. İlk başlarda karakterleri yaşadığı olaylarda tanımaya başlıyorsunuz. Kitabın son 150 sayfasında zaten kitabı elinizden bırakamıyorsunuz. Hele ki son olayın bağlandığı nokta beni şoka uğrattı. Sadece şunu söylüyorum. Fiyatı ne olursa olsun çekinmeden alın.

Y
Yusuf Korkmaz  -   17.02.2016