Öldürmeye Değer Kişiler
% 19indirim

Öldürmeye Değer Kişiler

  • 21,00 TL17,01 TL

    hopi kampanyası
    0,85 Paracık
  • Tedarik Süresi 2 İş Günü
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Lily Kintner Heathrow Havalimanı, bekleme salonunun barında Ted Severson’la tanışır. İçilen martinilerin sayısı arttıkça aralarındaki samimiyet de artar. Bu iki yabancı kendileriyle ilgili en mahrem sırları birbirlerine anlatırlar. Ted, karısı Miranda’nın kendisini bir hafta önce aldattığını öğrendiğini söyler. Belki de en başından beri birbirlerine uygun değildirler. Sohbet ilerledikçe Ted yarı şaka karısının ihaneti yüzünden onu öldürmek istediğini açıklar. Bu şok edici itiraf karşısında Lily, ona bu konuda yardım edebileceğini söyleyerek işi içinden çıkılmaz bir hale sokar. Ne de olsa herkes bir gün ölecektir, birkaç çürük elmayı zamanından önce toprağa göndermenin ne sakıncası olabilir ki?


Bir anda bu ikili kendilerini ölümcül bir kedi-fare oyununun içinde bulurlar; her şey bittiğinde yalnızca bir kişi hayatta kalabilecektir.


Yorum Sayısı: 5

Çok büyük beklentilerle almıştım kitabı ve bunu da karşıladı. Lily'nin zekası ve soğuk kanlılıgı çok hoşuma gitti. Kitabin yarısından sonra elinizden bırakamıyorsunuz, akıp gidiyor.. heyecanlı ve sonu kestirilemeyen, beklenmedik son ve; iyiki okumuşum diyeceksiniz.

H
Havva Tamgaç  -   21.06.2016

Bu kadar etkilendigim elimden birakamadigim bir kitap daha olmamisti. Resmen sağ gösterip sol vuruyor, eee gerilim ve korkuda da böylesi makbul :) kesinlikle pişman olmazsiniz mükemmel!!!

E
Elif  -   07.04.2016

Öldürmeye Değer Kişiler, kesinlikle ama kesinlikle size okurken 'yok artık' dedirten bir kitap! Öyle ki, kitaba başladığınızda 'ee ne olacak şimdi' demenize kalmadan bir anda olaylar gelişiyor, ve kendinizi müthiş bir kurgunun içinde buluyorsunuz. Ve tam gerilim hat safhadayken, kendinizi kaptırmışken, öyle bir şey oluyor ki, okuduktan sonra öylece sayfaya bakakalıyorsunuz.😮 Ciddiyim, ilk bölümün sonunda bir süre 'nasıl yani?' diye kitapla bakıştım. Hani bir dizi izliyorsunuzdur, ve sezon...devamını oku

İ
İrem @Mybookheaven  -   16.03.2016

Değişik ve guzel bir kitap. Fazla karakter olmadığı için de rahat okunuyor. Ben beğenerek okudum.

N
Nuray Durmuş  -   07.03.2016

Bu tarz gerilim temalı kitaplar genelde okuma tercihlerimin dışında yer alır fakat bu kitap tek kelimeyle mükemmel. Son sayfasına gelene kadar asla heyecanını yitirmiyor. Bitirmek için yarını bekleyemeyecek gün içerisinde bulduğunuz her fırsatta Lily'nin macerasına atılmak isteyeceksiniz. Hiç tereddüt etmeden herkesin almasını tavsiye ederim.

F
Fatma Koç  -   24.02.2016