Ölüm Bizi Ayırana Dek
% 30indirim

Ölüm Bizi Ayırana Dek

  • 20,00 TL14,00 TL

    hopi kampanyası
    0,70 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Joey, iş için Amerika'dan İngiltere'ye gelmiştir. Son dönemlerde epey kötü gitmiş özel hayatı yüzünden, evinden uzakta olacağı bu dönemi, kafasını toplamak için de kullanmaya kararlıdır. Kaldığı evin kapı komşusu olan Ilan ve kızı Lily ile tanışır.


Sadece baba ve kızdan oluşan bu aile, hayatına tatmin etmeyeceği bir şekilde dahil olmuştur ve aralarındaki ilişki gittikçe güçlenmeye başlar. Ian, Joey'in hayatında gördüğü en farklı ve dingin erkektir. Ve bu dinginlik, geçmişte yaşadıklarından ileri gelmektedir.


Evinin yakınlarında koşuya çıktığı birgün Joey, saklı kalmış bir göl keşfeder. Kışları buz tutan bu göl, beş kadının sığınağıdır adeta. Hergün gölün buz gibi sularında yüzmek için buluşan beş eski dost... Joey'i de aralarına davet ederler. Onlarla birlikte gölün soğuk sularında yüzmeye başlayan Joey, bu kadınlardan hayatla ilgili hergün yeni birşey öğrenir. Ağızlarından çıkan her cümleden bilgelik akan bu kadınlar, Joey'i, hem kendini hem de Ian'ı anlayabileceği bir yola sokarlar. Ancak hayatta geri dönüşü olmayan bazı yollar vardır. Anlamak gibi... İnsan birkez anladığında, bir daha hiçbirşey eskisi gibi olmayacaktır.


Bu ürün için ilk yorumu siz yapın.