Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli)
% 25indirim

Ölüme Fısıldayan Adam (Ciltli)

  • 27,50 TL20,62 TL

    hopi kampanyası
    1,03 Paracık
  • Piyasaya Çıkış Tarihi:13.2.2017
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.
Bu ürün 13.2.2017tarihinden itibaren sevk edilecektir. Piyasa çıkış tarihi tedarikçi kaynaklı olarak değişebilir. Siparişinizi oluştururken bu durumu göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

“Yanmış kibrit çöplerini âdeti olduğu gibi mumların altına koyup üzerlerine erimiş mum döktü. Sanki yanan kibrit çöpleri bizdik, mum dipleri de mezarımız... Kibrit çöpü mezarlığı, bizim gibi kırık ve kaybedenler için ne güzel bir benzetmeydi... Yana yana yaşa, yanarak öl ve öldükten sonra da yanmaya devam et. Yanmak tüm varoluşunu tanımlıyormuş gibi...”


Geçmişindeki acıların küllerinden doğmuş, zeki bir dolandırıcı...


Arı kovanına giren kelebek.


Yaşamadığı için ölmeyi bile beceremeyen, hayata küskün bir kız...


Sudan korkan balık.


Tanrı’nın birbirlerinde çare bulmaları için bir araya getirdiği iki kişi.


Peki ya, bir gün ömrü olan bir kelebek yarına aşık olursa ne olacak?


Yorum Sayısı: 4

Sudan korkan bir balık ve kafasının içinde dolanan tilkilerle yaşayan bir oğlanın aşkını okuyacaksınız Gerçekten çok güzel

B
Betül Kumlu  -   02.06.2016

Bu kiatabı Wattpad dan okumuştum ve gerçekten güzel sayılabilecek kurgulardan bir tanesi. Kitap olarak çıkmasına çok sevindim. Büşra'nın diğer kitabı 4N1K dan çok farklı bir konusu var. Daha depresif ve karanlık bir roman. Karakterler gerçekten ilgi çekici ve Büşra'nın hayalgücü ile birleşince ortaya okunmaması imkansız bir kitap çıkıyor. Balık ve Tilki'yi unutmamak lazım. Muhakak okuyun.

B
Betül Kumlu  -   01.06.2016

Wattpad'den çıkan çoğu kitap güzel olmuyor, acemi ve klişe oluyor. Ölüme Fısıldayan Adam ise bütün bu kitaplardan sonra gerçekten ilaç gibi gelecek farklı bir kitap. Tilki ve balık karakterleri sembolize ediyor. Sözünözü mutlaka okunması gerektiğini düşünüyorum.

Z
Zehra Erdoğan  -   08.06.2016

saçma sapan soru sormayın vakit kaybetmeden şu kitabı alın ve sizde ailemize katılın

Ş
Şeymanur Yağcı  -   23.08.2016