Ölümsüz
% 25indirim

Ölümsüz

  • 22,00 TL16,50 TL

    hopi kampanyası
    0,83 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

“Yakışıklı bir genç adam St. Petersburg’a gelecek ve Marya Morevna’nın kaldığı evin kapısını çalacak. Adı Koşey: Yaşam Çarı ve Marya’nın kaderi.


Yaşam Çarı, Marya’yı krallığına sürükleyecek, ki orada Marya, Koşey’in kardeşi Ölüm Çarı’yla tutuştuğu amansız savaşta kudretli bir savaşçıya dönüşecek.


Yıllar yılları kovalayacak; savaş kızışacak. Aşktan yaralanmış ve bir soluk arayışındaki Marya St. Petersburg’a geri dönecek. Ancak geride bıraktığı merhametsiz topraklardan çok da farklı bir şey bulamayacak orada da. St. Petersburg açlıktan kırılmakta, ölüm tarafından yutulmaktadır.


Ölümsüz’de, yaşamın ve ölümün, aşkın ve gücün, unutulmaya yüz tutmuş hatıraların, derin mitlerin ve karanlık büyülerin 20. Yüzyıl Rus tarihiyle akıllardan çıkmayacak bir harmanını bulacaksınız.”


35 yaşındaki kadın yazarımız bugüne dek Tiptree, Locus, Mythopoeic, Rhysling, Andre Norton, Hugo ve Lambda gibi birçok prestijli ödülün de sahibidir.


Yorum Sayısı: 2

Slav efsaneleri ve Rus halk masalları ile harmanlanmış,büyükler için masal kitabı.Yazarın kaleminin mükemmelliğ ile okurken cümlelerin içinde kayboluyorsunuz.Farklı bir fantastik-masalsı kitap arıyorsanız,,tavsiye edebileceğim bir kitap:)

D
Damla İscioglu  -   13.07.2016

Bu kitabın diğer iyi yanlarından biri ise okuduğunuz şeyin bir masal olduğunu bilmenizi rağmen fazlasıyla yetişkinlere özgü bir havası olduğu gerçeği, kitabı okuyup da çocuklar için yazılan bir şey hissine kapılmazsınız aksine yazar biz yetişkinlere bir güzellik yapmış çocuklara has olan o büyülü havayı bizlere özgü bir hale getirmiş

G
Gül Özdemir  -   07.02.2016