Ölümün Şifresi
% 31indirim

Ölümün Şifresi

  • 20,00 TL13,80 TL

    hopi kampanyası
    0,69 Paracık
  • Gün İçinde Tedarik
Bu kitabı e-kitap olarak okumak isterseniz, yayıncıya talebinizi iletebilmemiz için tıklayınız.

Son sayfaya kadar şaşırtıcı bir ‘Van Shaw’ romanı!


Gerçekçi ve cesur macera sevenler Ölümün Şifresi’ni okumalıdır. Glen Erik Hamilton, eğlenceli, hızlı akan, kanunsuzluklarla, büyük suçlarla ve pişmanlıklarla dolu bir hikaye yaratmıştır.


- FreshFiction.com


Kitabı okudukça, sıradan dedektif hikayelerini heyecanlı hale getirmenin nasıl bir şey olduğunu göreceksiniz. Bu kitap eski moda polisiye hikayelerin modern yorumudur.


- Kirkus Reviews


Glen Erik Hamilton, Van Shaw adında, aydınlıkla karanlık arasında gidip gelen gizemli olduğu kadar ilginç bir karakter yaratmıştır. Ölümün Şifresi, eğlence treniyle aşağı doğru süzülmenin tadını verecek bir gerilim kitabıdır. Kemerlerinizi bağlayın ve kendinizi eğlenceye bırakın!


- Gregg Hurwitz


Yazar, aksiyon konusunda “korkunç” iyi. Hamilton, yeteneklerini bu şekilde sergilemeye devam ederse takip edilmesi gereken yazarlardan biri olur.


- Booklist


Shaw’ın hayatını her ayrıntısı düşünülmüş geri dönüşlerle anlatırken, kanunun her iki tarafındaki çarpıcı karakterleri hikayesinin içine başarıyla yerleştirmiştir.


- Publishers Weekly


Hamilton, Van Shaw adında etkileyici ve sert bir karakter yaratmıştır. Bu karakter, Lee Child’ın Jack Reacher serisini bilenlere hiç de yabancı gelmeyecektir.


- Library Journal


Hamilton, okuyucunun merakını uyandırarak başlıyor ve kitabın büyük bölümünde birbiri ardına merak patlamaları yaşatmaya devam ediyor. Son sayfaya kadar okuyucuyu şaşırtmayı başarıyor.


- Bookreporter.com


Yorum Sayısı: 1

Soygunlar, cinayetler ve ihanetler. .
Kitap iyi başladı fakat sayfalar ilerledikçe sıkılmaya başladım. Açıkçası daha heyecanlı ve farklı bir hikaye bekliyordum. Gizem ve heyecan yok denecek kadar azdı. Ortalama bir kitaptı,okunmasa da olur. .

N
Nuray Durmuş  -   14.04.2016